تبلیغات

وحید امیری: مقابل اسپانیا شایسته باخت نبودیم

بازیکن تیم ملی فوتبال ایران گفت: ما مقابل اسپانیا شایسته باخت نبودیم و خوشحالم که از این تلاش مردم راضی هستند البته ای کاش ‌آن صحنه به گل هم تبدیل می شد تا شادی مردم دو چندان شود.

به گزارش جی پلاس، وحید امیری از بازی تیم ملی فوتبال ایران مقابل اسپانیا تمجید کرد و اظهار داشت :امکانات ایران و اسپانیا اصلا قابل مقایسه نیست و ‌آنها با تدارک قوی وارد مسابقات شدند اما با اینحال همه دیدید که موقعیت های گلزنی  ایران و اسپانیا برابر بود.

مهاجم ملی پوش فوتبال ایران از حمایت سلطانی فر نسبت به تیم ملی نیز قدردانی کرد و گفت : شایسته است از ‌آقای سلطانی فر که از تیم ملی حمایت خوبی داشتند تشکر کنم  ولی امیدوارم این حمایت ها بیشتر شود تا بتوانیم با قدرت های برتر دنیا مقابله کنیم .باید بپذیریم حریفان با تدارک بهتری به جام جهانی ‌آمده بودند.

وحید امیری که حرکت او در رویارویی تک به تک  با پیکه مدافع سرشناس اسپانیا مورد توجه مردم قرار گرفته است توضیح داد: ما مقابل اسپانیا شایسته باخت نبودیم  و خوشحالم که از این تلاش مردم راضی هستند البته ای کاش ‌آن صحنه به گل هم تبدیل می شد تا شادی مردم دو چندان شود.

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران گفت : ایران در برابر پرتغال هم با تمام توان و برای سربلندی به میدان می رود و قطعا تلاش دو چندانی خواهیم داشت تا از میدان بزرگ جام جهانی استفاده کنیم .

امیری مقابل اسپانیا شایسته نبودیم

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات