تبلیغات

مارتینز: استفاده بسیار خوبی ار فرصت‌ها کردیم/ احترام به تلاش تیم تونس

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، روبرتو مارتینز سرمربی تیم ملی بلژیک بعد از پیروزی مقابل تونس با نتیجه پرگل 5 بر 2 گفت: از بازی بسیار راضی هستم چرا که هیچ بازی در جام جهانی آسان نیست ولی ما توانستیم 5 گل به تیم خوب تونس بزنیم. من خیلی خوشحال هستم چرا که به این تیم افتخار می‌کنم که بعد از دو برد توانستیم به مرحله بعدی صعود کنیم. ما از اول کنار هم بودیم و رفته به رفته بهتر شدیم تا به این جایگاه برسیم.

وی در ادامه گفت: بازی اول نسبت به این بازی بسیار متفاوت بود. تیم تونس از جلو بسیار بسیار پرس می‌کرد و ما سعی کردیم از فرصت‌ها به نحو احسن استفاده کنیم. باید به تیم تونس احترام گذاشت چرا که تیم بسیار خوبی است و تلاش زیادی کرد.

سرمربی تیم فوتبال بلژیک در پایان گفت: ما میل به بردن داشتیم و این اتفاق برای ما بسیار مهم است. خیلی خوب بودیم و این که توانستیم بعد از دو بازی به مرحله بعدی صعود کنیم برای ما از همه چیز مهمتر است خیلی خوب در صحنه‌ها حاضر شدیم و قدرتمندانه حمله کردیم و توانستیم 5 گل به تیم تونس بزنیم. امیدوارم در بازی‌های بعد هم عملکرد خوبی داشته باشیم.

مارتینز استفاده بسیار کردیم احترام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات