تبلیغات

انتشار ترجمه کتاب «امام مهدی (عج) موجود موعود» به زبان اردو

به گزارش خبرگزاری مهر، کتاب  «امام مهدی (عج) موجود موعود» با حمایت مرکز ساماندهی ترجمه و نشر معارف اسلامی و علوم انسانی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در قالب طرح «تاپ» به زبان اردو ترجمه و در تیراژ یکهزار نسخه روانه بازار کتاب پاکستان شده است.

انتشار ترجمه اردوی این کتاب در ۲۲۴ صفحه از سوی انتشارات «نورالقرآن» شهر راولپندی صورت گرفته و به زودی آیین رونمایی آن با حضور شخصیت‌های علمی و فرهنگی از سوی خانه فرهنگ ایران در راولپندی برگزار خواهد شد.

کتاب «امام مهدی (عج) موجود موعود» که مجموعه مباحث گفتاری و نوشتاری آیت‌الله جوادی‌آملی درباره حضرت مهدی (عج) است، به دوستداران آن حضرت ارایه شده است.

این کتاب با یک پیشگفتار و در سه بخش کلی سامان یافته است. بخش نخست با عنوان امام‌شناسی به موضوع شناخت امام و بررسی ویژگی‌های آن می‌پردازد. نویسنده در بخش دوم، موضوع انتظار را مورد بررسی قرار داده و حقیقت انتظار و وظیفه منتظران را تبیین کرده است. بخش سوم کتاب نیز در بر دارنده مطالبی درباره پس از ظهور امام زمان (عج) و تشکیل مدینه فاضله مهدوی است.

انتشار ترجمه موجود موعود

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات