تبلیغات

امیری باید شرایط پرسپولیس را درک کند

به گزارش افکارنیوز،

رضا شاهرودی ابتدا در مورد وضعیت تیم فوتبال المپیک کشورمان ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: ما شرایط خوبی داریم و قبلاً هم گفتم که تیم المپیک از سوی رسانه‌ها و باشگاه‌ها نیاز به حمایت بیشتر دارد. قرار است تا چند روز دیگر راهی عراق شویم تا بعد از انجام دو بازی دوستانه خودمان را برای حضور در بازی‌های آسیایی آماده کنیم.

کاپیتان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس همچنین در مورد وضعیت این تیم برای فصل جدید لیگ برتر و اینکه سرخپوشان چقدر برای قهرمانی شانس دارند، خاطر نشان کرد: پرسپولیس تیم خوبی دارد. با اینکه چند بازیکن جدا شده‌اند، اما اسکلت اصلی تیم حفظ شده است. از طرفی پرسپولیس یک مربی کارآمد دارد که می‌داند چطور تیمش را برای فصل جدید آماده کند. من پرسپولیس را همچنان شانس اول قهرمانی می‌دانم و امیدوارم این تیم برای سومین سال پیاپی قهرمان شود.

وی با اشاره به وضعیت مبهم وحید امیری در پرسپولیس خاطرنشان کرد: امیری از بازیکنان خوب و تأثیرگذار پرسپولیس است که ظاهراً پیشنهاد‌های خوبی دارد. امیدوارم امیری شرایط پرسپولیس را درک کند و در این تیم بماند. به‌هرحال پرسپولیس وضعیت خاصی دارد و هواداران هم انتظاراتی دارند که یکی از آن‌ها تمدید قرارداد بازیکنی، چون وحید امیری است.

امیری شرایط پرسپولیس

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات