تبلیغات

آ اس رم منتظر پیشنهادی رسمی برای آلیسون است؛ در صورت خروج او، آرئولا و رابین اولسن گزینه های مونچی هستند

طرفداری- آ اس رم هرگز آلیسون بکر را از بازار نقل و انتقالات خارج نکرده است و مونچی اخیرا گفت هر پیشنهادی که به دست او برسد، بررسی خواهد کرد. درحالیکه دیگر نامی از رئال مادرید در اطراف آلیسون شنیده نمی شود، چلسی و لیورپول به این دروازه بان برزیلی علاقه مند هستند اما هنوز هیچ پیشنهاد رسمی به دست رم نرسیده است.

به نقل از وبسایت جانلوکا دی مارتزیو، رم و آلیسون منتظر ارائه پیشنهادات هستند تا آنها را بررسی کنند اما فعلا هیچ پیشنهادی در کار نبوده است. ایجنت آلیسون امروز (سه شنبه) در رم خواهد بود تا با مونچی صحبت کند و شاید در این میان پیشنهاد سایر تیم ها را به اطلاع او برساند تا در کنار هم بررسی کنند. در صورت خروج آلیسون، مونچی انتخابش را انجام داده و از بین رابین اولسن، دروازه بان سوئدی کوپنهاگن و آلفونسه آرئولا، یک نفر جایگزین او می شود.

چلسی تنها در صورت انتقال کورتوا به رئال مادرید برای جذب آلیسون وارد عمل می شود اما برخی منابع انگلیسی مدعی شدند لیورپول مصمم است دروازه بانی شماره یک به تیمش اضافه کند و آماده ارائه پیشنهادی به رم برای آلیسون است اما هنوز مسئولان این باشگاه درحال جمع بندی هستند. آلفردو پدولا، کارشناس نقل و انتقالات اسپورت ایتالیا نیز مدعی شد مونچی می خواهد تا روز جمعه سرنوشت آلیسون مشخص شود. دروازه بان برزیلی فعلا در جزیره ساردینیای ایتالیا مشغول گذراندن تعطیلاتش است و روز شنبه به ترکیب رمی ها برای رفتن به تور آمریکا اضافه می شود. مونچی طبق عادت همیشگی می خواهد فقط بازیکنانی که قطعا فصل را با تیم آغاز می کنند در تمرینات پیش فصل حضور داشته باشند.

منتظر پیشنهادی آلیسون آرئولا رابین اولسن گزینه مونچی هستند

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات