تبلیغات

برون رفت از شرایط بد اقتصادی عزم جدی رئیس‌جمهور را می‌طلبد

حجت‌الاسلام‌والمسلمین مجتبی ذوالنوری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری آنا، درباره ضرورت ترمیم و تغییر در تیم اقتصادی دولت، گفت: دولت هرچه سریعتر باید در این زمینه اقدام و عمل کند.

وی افزود: رئیس‌جمهور در سخنرانی‌های خود می‌گوید که باید فلان تعداد شغل ایجاد شود یا باید با فلان موضوع مقابله شود! خب چه کسی باید این کارها را انجام دهد؟ خود دولت باید انجام دهد و بعد بگوید که فلان کار را کردیم.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه معمولا در دولت اینطور نیست که کاری انجام دهند و گزارش آن را بدهند، تصریح کرد: فقط می‌گویند باید در آینده اینطور بشود؛ معتقدم دولت در خیال و آرزو حرکت می‌کند!

ذوالنوری از دولت خواست هرچه زودتر و با جدیت تمام در تغییر تیم اقتصادی ورود پیدا کند و گفت: با توجه به موقعیت آشفته‌ای که در اوضاع اقتصادی به وجود آمده، جا دارد دولت به صورت قاطع و جدی برای ترمیم و تغییر تیم اقتصادی خود اقدام و برای اصلاح وضعیت تیم اقتصادی تلاش کند.

وی تاکید کرد: روحانی باید بیشتر وقت بگذارد و بر مسایل اقتصادی اشراف پیدا کند و شخصا در سطح مدیریت کلان ورود پیدا کند. اکنون تمام کارهای دولت را جهانگیری انجام می‌دهد و رئیس‌جمهور با موضوعات بیگانه است؛ بنابراین وی باید یک ورود جدی‌تر و موثری به مشکلات داشته باشد و برای موضوعات اقتصادی وقت بیشتری بگذارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: تا خود رئیس‌جمهور عزم جدی برای تغییر و ترمیم تیم اقتصادی نداشته باشد، اتفاق خاصی در این عرصه نمی‌افتد. حتی فرض کنیم تیم اقتصادی هم عوض شود، مادامی که به حال خود رها شود باز هم اتفاقی در عرصه اقتصادی نخواهد افتاد؛ لذا حل مشکلات اقتصادی کشور عزم جدی شخص رئیس‌جمهور را می‌طلبد.

انتهای پیام/

شرایط اقتصادی جمهور

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات