تبلیغات

انتشار ۲۰۰ هزار نسخه قرآن کریم در چهار ماهه نخست سال ۹۷

به گزارش خبرگزاری مهر، بیش از ۲۰۰ هزار نسخه قرآن کریم به سفارش مراکز مختلف قرآنی و دیگر مراکز اجتماعی و فرهنگی کشور در شرکت چاپ و انتشارات سازمان اوقاف و امور خیریه  زیر چاپ رفته، در راستای ترویج و توسعه فرهنگ قرآنی در کشور منتشر و توزیع شده‌ است.

قرآن قطع پالتویی شرکت هم که با جلد ترمو و کاغذ ۵۰ گرمی روانه بازار کتاب شده است در این میان با استقبال موسسات و نهادهای مختلف روبرو شده و توانسته است نظر مخاطبان و علاقه‌مندان به قرآن و مباحث قرآنی را جلب کرده و در شمارگان ۲۰۰۰۰ نسخه روانه بازار کتاب شود.

در این زمینه، انتشار و چاپ آثار قرآنی با هدف ترویج و توسعه حفظ و قرائت قرآن کریم هم جایگاه ویژه‌ای دارد و در راستای طرح تربیت حافظان قرآن کریم که در قالب طرح ۱۴۵۲ از سوی سازمان اوقاف و امور خیریه دنبال می‌شود بیش از۶۰ هزار کتاب در قالب درسنامه حفظ مفاهیم قرآن کریم منتشر و توزیع شده است.

براساس این گزارش و با همکاری ستاد اقامه نماز کشور، چاپ کتاب «خانه‌ای از بهشت» برای ترغیب و تشویق نوجوانان به نماز با شمارگان ۱۰۰ هزار نسخه در دست اقدام است که در سراسر کشور توزیع خواهد شد.

انتشار

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات