تبلیغات

رویاپردازی آذری تمام شد/ مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن پرید+ تصویر

مدیرعامل باشگاه ورزشی ذوب‌آهن که در این فصل به دنبال رویاپردازی در این تیم بود، با انتشار پستی در صفحه شخصی‌اش از این تیم خداحافظی کرد.

به گزارش جی پلاس؛ سعید آذری مدیرعامل باشگاه ورزشی ذوب‌آهن که در چند فصل اخیر توانسته بود تیم فوتبال این باشگاه را به جایگاه قبلی‌اش برساند، حرف از رفتن زد.

آذری که امسال با آوردن امید نمازی سرمربی مورد علاقه‌اش به دنبال ماجراجویی در ذوب‌آهن بود، با انتشار پستی در صفحه شخصی خود ساز جدایی کوک کرد.

وی در صفحه شخصی‌اش نوشت: «روزهای سخت تمام‌ شده‌اند، ذوب‌آهن به جایگاه بین‌المللی خود بازگشت، تعهدات خارجی کاملا پرداخت شده است، همه برای آمدن به این مجموعه خوش‌نام اشتیاق نشان می‌دهند، از مربی، ورزشکار، پزشک، کادر اجرایی و غیره، ولی ظاهرا دیگر نیازی به وجود بنده کمترین نیست، باید رفت و با عزت و شرافت، حالا ذوب‌آهن همه چیز دارد، زمین، قهرمان، مقام، جایگاه، دیگر بس است، زجر کشیدن برای نردبان ترقی شدن، انگار قطار من به ایستگاه آخر رسید، باید پیاده شد، این آخرین سکو برای بیرون پریدن است»

انتهای پیام/63077/ک/

رویاپردازی مدیرعامل باشگاه تصویر

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات