تبلیغات

علیرضا حقیقی، محمدرضا اخباری و رشید مظاهری؛ لیست جایگزینان احتمالی بیرانوند در نیم فصل

طرفداری - علیرضا بیرانوند از جمله ملی‌پوشان ایران در مسابقات جام جهانی بود که پس از نمایش های خوب و درخشانش، پیشنهادات مناسبی از اروپا دریافت کرد. با این حال علیرضا به دلیل داشتن قرارداد با پرسپولیس و محرومیت سرخپوشان از فصل نقل و انتقالات، در جمع شاگردان برانکو ایوانکوویچ باقی ماند تا همچنان پیراهن پرسپولیس را تا مسابقات جام ملتهای آسیا بر تن کند. با این حال طبق توافق حاصل شده، بیرانوند در نیم فصل می‌تواند در ازای 600 هزار دلار، رضایتنامه‌اش را از باشگاه پرسپولیس بگیرد.

در حالی گمانه زنی هایی درباره جدایی احتمالی علیرضا بیرانوند در نیم فصل به گوش می‌رسد که با پایان یافتن محرومیت سرخپوشان در زمستان، مانعی بر سر ترانسفر شدن بیرانوند وجود نخواهد داشت. البته مشخصا پیشنهادات در نیم فصل محدود تر خواهد بود و ممکن است علیرضا فرصت لژیونر شدنش را از دست بدهد. با این تفاسیر، علیرضا بیرانوند در صورت دریافت پیشنهاد در نیم فصل، احتمالا ترانسفر خواهد شد تا مبلغ چشمگیری نیز برای پرسپولیس درآمدزایی داشته باشد.

با جدایی احتمالی علیرضا بیرانوند در زمستان، از حالا گمانه زنی هایی درباره سنگربان آینده پرسپولیس شنیده می‌شود. علیرضا حقیقی، محمدرضا اخباری و رشید مظاهری، سه دروازه بانی هستند که ممکن است در زمستان، جایگزین علیرضا بیرانوند درون دروازه پرسپولیس شوند. علیرضا حقیقی که پیش تر سابقه حضور در پرسپولیس را داشته و در جام جهانی 2014 سنگربان نخست تیم ملی بود، بازیکن آزاد بوده و با پیشنهاد از باشگاه سایپا روبرو شده است. محمدرضا اخباری نیز که تحت قرارداد با سایپا قرار دارد، مشکلی با جدایی نخواهد داشت و می‌تواند به راحتی رضایت نامه خود را از مسئولان سایپا بگیرد. در این میان جذب رشید مظاهری، با داشتنِ قرارداد با ذوب آهن، نامحتمل تر از سایر گزینه ها به نظر می‌رسد. گرچه پرسپولیس می‌تواند با نظر مساعد برانکو، بخشی از درآمد ترانسفر بیرانوند را خرج دریافت رضایتنامه مظاهری بکند. باید منتظر باشیم و ببینیم سرنوشت علیرضا بیرانوند در نیم فصل دوم به چه شکلی رقم خواهد خورد.

علیرضا حقیقی محمدرضا اخباری مظاهری جایگزینان احتمالی بیرانوند

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات