تبلیغات

سقوط کارگر ساختمانی از ارتفاع ۱۰ متری

به گزارش تهران نیوز ،محمدرضا مسعودی فرمانده آتش نشانان اعزامی اظهار کرد: با اعلام سقوط کارگر ساختمانی از ارتفاع ۱۰ متری در بزرگراه بابایی به سامانه ۱۲۵، بلافاصله  آتش نشانان ایستگاه ۵۶ و گروه امداد و نجات 10 ایستگاه ۵۷  ساعت ۱۳:۰۵ ظهر روز گذشته به بزرگراه بابایی ، جنب شهرک شهید بهشتیاعزام شدند.

محمدرضا مسعودی فرمانده آتش نشانان اعزامی به محل حادثه درباره این حادثه گفت: در یک ساختمان نیمه کاره، کارگران در هنگام کار بودند که ناگهان یکی از کارگران به علت نامعلوم به عمق ۱۰ متری سقوط کرد.

وی افزود: نیروهای عملیاتی به سرعت خود را به طبقه منفی یک رساندند و کارگر ۳۲ ساله که دچار مصدومیت شده بود را با استفاده از تجهیزات ویژه نجات و برانکارد به طبقه همکف انتقال دادند.

فرمانده آتش نشانان خاطرنشان کرد: آتش نشانان به سرعت مصدوم را برای انتقال به مراکز درمانی تحویل امدادگران اورژانس دادند و پس از تحویل محل حادثه به مسئولان کارگاه ساختمانی و ارائه تذکرات ایمنی، به ماموریت خود پایان دادند.

منبع:افکار نیوز 

انتهای متن/*

ا/۴۴۴

Let's block ads! (Why?)

کارگر ساختمانی ارتفاع

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات