تبلیغات

شستن بالش در لباسشویی، این طوری مثل روز اولش میشه!

کالای خواب از جمله مواردی است که باید به صورت منظم و بادقت شسته و تمیز شود زیرا مستقیم با سلامتی و بهداشت ما سروکار دارد. معمولا ملافه ها بهتر و سریع تر از سایر کالاهای خواب شسته می شوند اما این بدین معنا نیست که بالش ها و کوشن ها را نادیده بگیرید! این موارد سه ماه یکبار باید شسته شده و و روکششان مرتب تعویض گردد. در ادامه مراحل شستن بالش با لباشسویی را می توانید مطالعه نمایید.

شستن بالش با لباسشویی

شستن بالش با لباسشویی

شستن بالش با لباسشویی

شستن بالش با لباسشویی

دستورالعمل شستن بالش در لباسشوییابتدا باید برچسب مراقبت را روی بالش خود بخوانید تا مطمئن شوید که قابلیت شست و شو با لباسشویی را دارد. سپس با توجه به مشخصات روی برچسب دمای آب و سایر موارد را تنظیم نمایید. اگر احیانا بالش شما برچسب ندارد، بهتر است برای آن آب نسبتا سرد و دور شست و شوی آرام را در نظر بگیرید. بهتر است هر یک جفت بالش را با هم در ماشین گذاشته و آن ها را در دو طرف قرار دهید تا تعادل برقرار باشد.سپس شوینده را اضافه کرده و ماشین را روشن نمایید.بهتر است بعد از شستشوی اولیه آن ها را دوبار آبکشی نمایید تا مطمئن شوید مواد شوینده ای باقی نمانده باشد.

مطلب پیشنهادی : شستن لحاف و پتو، صفر تا صد شستشوی کالای خواب!

شستن بالش با لباسشویی

نکات شستن بالش در لباسشویی

بهتر است قبل از شستن بالش با لباسشویی به این نکات توجه نمایید:

بالش ها را هنگام قرار دادن در ماشی از وسط تا کنید.بهتر است از مواد شوینده مایع به جای پودر لباسشویی استفاده نمایید.تقریبا تمام انواع بالش به غیر از فوم و پنبه ای را می‌ توان داخل ماشین لباسشویی انداخت و شست. زیرا این مواد در حین شستن جمع شده و به اصطلاح  گوله‌ گوله می‌ شوند. بهتر است برای این موارد روکش بالش به طور مرتب تعویض شده تا کثیفی به داخل آن نرود. البته ممکن است برخی از ابن بالش ها با برچسب راهنمایی همراه بوده که شما بتوانید با استفاده از آن آن ها را داخل لباسشویی بیندازید.

مطلب پیشنهادی : راهنمای خرید کالای خواب راحت و زیبا

شستن بالش با لباسشویی

خشک کردنبالش های خود را باید طبق برچسب مراقبت خشک کنید. اگر شما می توانید آن ها را در خشک کن قرار دهید، چند توپ تنیس را در بالش قرار دهید تا سرعت خشک شدن را تسریع کرده و الیاف داخل را از چسبندگی حفظ کنید. اگر قابلیت استفاده از خشک کن وجود ندارد، بهتر است آن ها را به صورت افقی و خوابیده در هوای باز قرار داده تا خشک شود.

مطالب مربوط به کالای خواب را به شما معرفی می کنم:

منبع : apartmenttherapy | مترجم : گلنار صفدریان | تحریریه چیدانه

لباسشویی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات