تبلیغات

ایران ۵۵ - مالزی ۱۱ / آغاز طوفانی هندبالیست‌های ایران در جاکارتا

تیم ملی هندبال ایران امروز آغاز کننده جدال نمایندگان ایران در هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی جاکارتا بود. جایی که از ساعت 8:30 به وقت ایران و 11 به وقت محلی به مصاف تیم ملی هندبال مالزی رفت.

هندبالیست‌های کشورمان در پایان نیمه اول این مسابقه با حساب 29 بر 5 به پیروزی رسیدند. درنیمه نخست این مسابقه میلاد مسائلی (6 گل) ، احسان ابویی (4 گل) ، جلال کیانی،مجتبی حیدرپور و مهدی بیجاری (هر کدام 3 گل)، امین کاظمی (4 گل) ، شاهو نصرتی (7گل) و مهرداد سمسامی و مهدی موسوی( هر کدام یک گل ) زننده گل‌های تیم ایران در این مسابقه بودند.

در نیمه دوم این دیدار همانند نیمه اول تیم ملی هندبال ایران تیم برتر میدان بود و در پایان 30 دقیقه دوم این مسابقه موفق شد با حساب 55 بر 11 برنده این مسابقه شده و آغاز طوفانی در این رقابت‌ها داشته باشد.

علی رحیمی، مجتبی حیدرپور، امین کاظمی، میلاد مسائلی، فرزاد رستمی، سلامان بربط، مهدی بیجاری، مهدی موسوی، محسن باباصفری، سید علیرضا موسوی، جلال کیانی، افشین صادقی، کاظم جمعه پور، احسان ابوئی، مهرداد صمصامی و شاهو نصرتی اسامی بازیکنانی است که در رقابت‌های آسیایی جاکارتا حضور دارند. زوران کاستاراتویچ مقدونیه‌ای سرمربیگری این تیم را به عهده دارد.

اخبار زیر را از دست ندهید:

ایران مالزی طوفانی هندبالیست ایران جاکارتا

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات