تبلیغات

افتخاری هواداران استقلال را کوچک کرد/ تبریزی را نمی‌شناختم

حسن روشن در گفتگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری آنا با اشاره به عملکرد استقلال در سه دیدار ابتدایی لیگ برتر اظهار کرد: استقلال تیم خوبی دارد و تلفیقی از بازیکنان باتجربه و جوان در این تیم حضور دارند.

وی اضافه کرد: هواداران باید صبور باشند، چرا که در فصل جاری استقلال بازیکنان خوبی از دست داد و نیاز به زمان دارد تا بازیکنان به هماهنگی کامل با یکدیگر برسند.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تهران در خصوص عملکرد مرتضی تبریزی در بازی اول و اینکه آیا این بازیکن می‌تواند جای تیام را برای استقلال پُر کند؟ پاسخ داد:‌ واقعیتش را بخواهید من تبریزی را نمی‌شناختم اما استقلال قائم به شخص نیست و کار گروهی بر کار فردی ارجحیت دارد، بنابراین نمی‌شود گفت که تبریزی در این فصل عملکرد خوبی خواهد داشت یا خیر.

روشن با تأکید بر حمایت همه‌جانبه هواداران از این تیم عنوان کرد: تیم استقلال وقتی شانزدهم جدول هم بود همین هواداران با حمایت‌شان از بازیکنان و کادر فنی تیم را تا رتبه سوم بالا بردند.

وی در خصوص تغییر مدیریتی در باشگاه استقلال و حضور فتحی در این باشگاه بیان کرد: فتحی آدم خوبی است امیدوارم اشتباهاتی که مدیران سابق این باشگاه داشتند فتحی مرتکب نشود.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تهران با بیان اینکه مسئولان و کادر فنی استقلال نباید قول قهرمانی بدهند، گفت: این تیم پتانسیل قهرمانی را دارد اما نباید توقع هواداران آبی را خیلی بالا برد.

روشن در پاسخ به این سؤال که با جدایی تیام و جبارف و جذب بازیکنان جدید آیا استقلال می‌تواند عملکرد فصل گذشته‌اش را کماکان ادامه دهد؟ بیان کرد: فراتر از نام بازیکنان، نام استقلال است، بازیکنان زیادی آمده‌اند و رفته‌اند، اما استقلال بزرگ مانده است.

وی با انتقاد از عملکرد مدیریت سابق باشگاه استقلال تشریح کرد: افتخاری چند کار اشتباه داشت از جمله سفر به ترکیه برای مذاکره با تیام و جبارف و این موضوع هواداران پرشور استقلال را کوچک کرد.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تهران در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به وضعیت آکادمی باشگاه استقلال مطرح کرد: آکادمی این باشگاه جای بازیکنان آینده‌دار است، آکادمی یکی از ارکان اصلی باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس محسوب می‌شود و باید به بازیکنان آینده‌دار و جوان در آکادمی‌ها بها داده شود، نه اینکه با رابطه با فلان شخص بازیکنانی به آکادمی بیایند که کارایی لازم را ندارند.

روشن با اشاره به بازی پنجم شهریورماه استقلال و السد قطر نیز گفت: توقع هواداران استقلال را نباید بالا برد و در نقطه مقابل نیز نباید آنها را ناامید کرد. السد بازیکنان بسیار خوبی از جمله ژاوی و گابی دارد و استقلال کار راحتی مقابل این تیم نخواهد داشت. امیدوارم هواداران در پایان بازی با السد خوشحال ورزشگاه را ترک کنند.

وی یادآور شد: اگر انتقادی از استقلال و مدیریت این باشگاه می‌کنم دلسوزانه است، این حرف‌ها برای رسیدن به شغل و پول نیست بلکه حرف هواداران است.

انتهای پیام/4051

افتخاری هواداران استقلال تبریزی شناختم

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات