تبلیغات

بررسی کناره‌گیری شهردار تهران در دستور کار

یک عضو مجمع نمایندگان استان تهران، با بیان اینکه از وظایف شورای شهر است که درخصوص شهردار تهران تصمیمات لازم را تخاذ کند، تصریح کرد: ممکن است که برای روشن تر شدن مسئله شورای شهر به دنبال مشورت با مجلس باشد.

به گزارش جماران؛ عضو مجمع نمایندگان استان تهران از برگزاری جلسه مشترک نمایندگان تهران با شورای شهر در آینده نزدیک خبر داد.

داوود محمدی با اشاره به  برگزاری جلسات ادواری میان شورای شهر تهران و مجمع نمایندگان تهران درمجلس برای بررسی مسائل و مشکلات پایتخت، گفت: به دنبال برنامه ریزی های صورت گرفته قرار است که در آینده ای نزدیک مجمع نمایندگان امید با اعضاء شورای شهر تهران جلسه مشترکی درخصوص مسائل تهران از جمله مصوبه اخیر مجلس درخصوص منع به کارگیری بازنشستگان برگزار کنند، طبق این قانون تمامی بازنشستگان در دستگاه ها ازجمله شهرداری باید از سمت خود خداحافظی کنند؛ اما درخصوص شهردار تهران مسائلی مطرح است که در جلسه مشترک شورای شهر و نمایندگان امید مورد بررسی قرار می گیرد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس درمجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه جلساتی تحت عنوان شورای ۵۱ نفره تاکنون برگزار شده است، افزود: نمایندگان مجلس و شورای شهر به دنبال آن هستند که جلسات مشترک را به صورت گسترده تر با حضور نمایندگان فراکسیون امید برگزار کنند، در این جلسه مسائل و مشکلات کشور به ویژه تهران همچنین مصوبه مجلس درخصوص منع به کارگیری بازنشستگان بررسی می شود؛ با توجه به پیشنهاد طرح استفساریه از سوی شورای شهر و تصویب نهایی این قانون در شورای نگهبان باید بحث شهردار تهران را تعیین تکلیف کرد.

عضو مجمع نمایندگان استان تهران، با بیان اینکه از وظایف شورای شهر است که درخصوص شهردار تهران تصمیمات لازم را تخاذ کند، تصریح کرد: ممکن است که برای روشن تر شدن مسئله شورای شهر به دنبال مشورت با مجلس باشد، قانون مصوب شده و شورا باید درخصوص شهردار تهران تصمیم گیری کند؛ اما شورا می تواند برای تسریع در روند روشن شدن مسئله با نمایندگان مجلس مشورت کند.

انتهای پیام

Let's block ads! (Why?)

بررسی کناره شهردار تهران دستور

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات