تبلیغات

کواچ: در جام حذفی نباید هیچ تیمی را دست کم گرفت؛ بازیکن جدیدی به ما ملحق نمی شود

طرفداری - از دور اول جام حذفی آلمان بایرن مونیخ روز شنبه در زمین تیم اس وی دروترسن به میدان می رود. اسی وی دروترسن یکی از تیم های محلی فوتبال آلمان به شمار می رود و تنها افتخار آن ها رسیدن به لیگ دسته 4 آلمان در سال 2015 است. ورزشگاه اختصاصی این تیم که در آن به مصاف قهرمان آلمان می روند تنها 2500 نفر ظرفیت دارد.

نیکو کواچ سرمربی بایرن مونیخ در کنفرانس خبری قبل از این بازی گفت:

در دور اول جام حذفی نباید هیچ تیمی را دست کم گرفت و ما هم این کار را انجام نمی دهیم. ما حریف را بررسی کرده ایم و آماده این بازی شده ایم. می دانیم که ما با اختلاف شانس بهتری برای برنده شدن در این بازی داریم.

جدایی رودی و گزینه ها برای پست 6:

در کنار خاوی مارتینز، تولیسو و تیاگو هم می توانند در پست 6 بازی کنند. کادر بازیکنان ما اندازه بسیار خوبی دارد و بازیکن جدیدی به ما اضافه نمی شود.

وضعیت بازیکنان:

آلابا و گنبری ما را همراهی نخواهند کرد. هامس و برنات هم مشکل زانو دارند. تولیسو هم می تواند برای دقایقی بازی کند و مابقی بازیکنان آماده اند.

ترکیب:

مانوئل نویر فردا درون دروازه خواهد ایستاد. او مدت زیادی از میادین دور بوده و این بازی برای او ارزش زیادی دارد. 

آماده سازی پیش فصل:

عمده بازیکنان برای 6 هفته کنار هم بوده اند. هر روز روی بازی تیمی کار کرده ایم ولی مطمئنم هنوز می توانیم پیشرفت بیشتری داشته باشیم. 

نباید بازیکن جدیدی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات