تبلیغات

حسن بخاطر یک دختر اعدام می شود! + عکس

حسن بخاطر یک دختر اعدام می شود! + عکس

به گزارش گروه جنایی رکنا، حسن ۲۹ ساله تابستان سال ۹۶ به خاطر اختلاف با میثم ۳۰ ساله خانه وی در نظام آباد را با پرتاب کوکتل مولوتوف به آتش کشید و مرگ میثم و یکی از دوستان است به نام فرهاد را رقم زد. وی که به جنایت Crime با همدستی دو نفر از به نام های کیارش و بهنام اعتراف کرده بود هفته گذشته در شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد.

در آن جلسه حسن گفت: مدتی بود با دختر جوانی به نام صنم آشنا شده و به او علاقمند بودم .من قصد ازدواج داشتیم با صنم را داشتم تا اینکه متوجه شدم میثم که بچه محله مان بود وارد زندگی صنم شده و با او رابطه دوستانه برقرار کرده است من از این موضوع ناراحت بودم به همین خاطر چند بار با میثم در خیابان درگیر شدم. آخرین بار وقتی میثم را در خیابان دیدم او با چاقو به سمت من و دو دوستم به نامهای کیارش و بهنام حمله کرد و ما را کتک زد .دعوا با میانجیگری شاهدان پایان یافت. اما من خیلی عصبانی بودم و می خواستم هر طور شده از میثم انتقام بگیرم.

وی ادامه داد :میثم پسر خلافکاری بود .او از وقتی پدر و مادرش فوت شده بودند خانه ورثه ای را به محلی برای رفت و آمد افراد معتاد Addicted تبدیل کرده بود. حتی آب و برق و گاز خانه نیز قطع بود و افراد معتاد به خانه او رفت و آمد داشتند و در عوض به میثم پول می‌دادند .او 5سال در زندان Prison فشافویه بود و به تازگی ازاد شده بود. من همان روز تصمیم گرفتم برای انتقام گیری خانه میثم را آتش بزنم .به همین خاطر کوکتل مولوتوف دست ساز درست کردم. ساعت حدود چهار صبح بود که همراه دوستانم مقابل خانه میثم رفتیم .من بطری حاوی بنزین را به داخل حیاط پرت کردم .چون موتور میثم گوشه حیاط پارک شده بود میخواستم موتور او را به آتش بکشم ولی هرگز فکر نمی کردم آتش گسترش پیدا کند و به داخل خانه نفوذ کند .چون حیاط تا داخل خانه فاصله زیادی وجود داشت .ولی نمی دانم چطور شد که آتش به داخل خانه نفوذ کرد و موجب مرگ میثم و دوستش شد. من واقعا قصد قتل Murder نداشتم و میخواستم با آ این کار عصبانیتم را خالی کنم .

سپس کیارش ۲۵ ساله به اتهام معاونت در قتل روبه روی قضات ایستاد و گفت : وقتی میثم در خیابان با ما درگیر شد من حسن را به خانه بردم اما او عصبانی بود. میگفت میثم هم دختر مورد علاقه اش را از چنگش در آورده و هم او را کتک زده است .حسن می‌خواست هر طور شده از میثم انتقام بگیرد به همین خاطر از باک موتورم بنزین کشید و آن را داخل یک بطری ریخت و فیتیله دست ساز را روی آن نصب کرد و گفت قصد آتش زدن موتور میثم را دارد.من سعی کردم حسن را آرام کند اما عصبانیت او فروکش نمی کرد .

وی ادامه داد: ما با هم مقابل خانه میثم رفتیم و حسن کوکتل مولوتوف را داخل خانه پرتاب کرد.ما فکر می کردیم حتی فکر می کردم این پرتاب نهایتا موجب آتش گرفتن موتور میثم می شود اما گمان می کنم چون داخل حیاط پر از زباله ،گاز فندک،کاغذ ئ سرنگ بود آتش شعله ور شد و به داخل خانه نفوذ کرد .ما حتی نمی دانستیم آن شب کسی در خانه حضور دارد. بعد از چند روز متوجه شدیم در آن آتش سوزی میثم و دوستش کشته شده‌ و صنم هم آن شب در خانه حضور داشته اما توانسته خودش را نجات دهد.

سپس بهنام به دفاع پرداخت و گفت :وقتی از نقشه حسن مطلع شدم سعی کردم او را منصرف کنم اما نشد .به همین خاطر ما سوار موتور شدیم تا به سمت خانه میثم برویم اما من ترسیدم و در بین راه از موتور پیاده شدم .من در آنجا حضور نداشتم و بی گناهم.

در پایان جلسه هیات قضایی وارد شور شد و حسن را به دوبار قصاص و 3سال زندان محکوم کرد. کیارش به 2سال زندان و بهنام نیز به یکسال و نیم زندان محکوم شدند.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

مرد جوان در اتوبوس شهری و جلوی چشم زنان مسافر شلوارش را در آورد ! +عکس

پدر ایدزی دختر 9 ساله اش را آلوده کرد !+عکس

انتشار اولین عکس ها از آدم فضایی ها در مثلث برمودا! + جزییات

حامله کردن مهتاب تنها راه سینا برای ازدواج با او بود !

گنده لات محله 2 بار به دختر 14 ساله تجاوز کرد

حامله کردن مهتاب تنها راه سینا برای ازدواج با او بود !

تجاوز وحشیانه مرد شیطان صفت به زن زیبا در تاریکی شب + عکس

زنی شوهر خائنش را از مردانگی ساقط کرد / او را به تخت بسته بود ! +عکس

تجاوز به 12 دختر از سوی مستند ساز شیطان صفت + عکس

مراسم روح گیری شیطانی جان پسربچه 3 ساله را گرفت + عکس

فوری / عزت الله انتظامی درگذشت

شکنجه های وحشتناک نازنین زهرای 3 ساله در مرند !+ تصویر 16+

همخوابی چندش آور پسر جوان و نامادری اش +عکس

مهریه زیبای عروس 2 تابعیتی، داماد تهرانی را شوکه کرد !

باردار شدن دختر 17 ساله ی میلیونر پس از تجاوز امیر بیکار !

ارتباط زنم با راننده شاسی بلند دیوانه ام کرد / خودم مچ آن دو را گرفتم !

همخوابی زن جوان با نصاب ماهواره در تهران / او به پسر نوجوان همسایه هم رحم نکرد

صادق مخ زنم را زد و وقتی نبودم به خانه ام می رفت و ... ! + عکس

اخبار زیر را از دست ندهید:

صادق مخ زنم را زد و وقتی نبودم به خانه ام می رفت و ... ! + عکس گنده لات محله 2 بار به دختر 14 ساله تجاوز کرد فوری / عزت الله انتظامی درگذشت مهم ترین اخبار 24 ساعت گذشته رکنا باردار شدن دختر 17 ساله ی میلیونر پس از تجاوز امیر بیکار ! مهریه زیبای عروس 2 تابعیتی، داماد تهرانی را شوکه کرد ! حامله کردن مهتاب تنها راه سینا برای ازدواج با او بود ! شکنجه های وحشتناک نازنین زهرای 3 ساله در مرند !+ تصویر 16+ ارتباط بی رحمانه تازه عروس با دوست مجرد داماد معترضان اهوازی 2 مامور شهردار را زنده زنده به آتش کشیدند اقدام عجیب پلیس آبادان با خودروی کلانتری! + عکس رازگشایی از ماجرای درگیری مسلحانه در میدان شهدا کرمانشاه زن شیطان صفتم دوستانش را در شرایط بد به اتاقم می فرستاد ! چه کسی این دختر را رقاص اینستاگرام کرد ؟! اتفاق عجیب که پس از باریدن باران در ساحل افتاد / این زن چه دید؟ + عکس
بخاطر اعدام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات