تبلیغات

835 میلیارد تومان جهت تکمیل پروژه‌های نیمه تمام چهارمحال و بختیاری نیاز داریم

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، علی شهریارپور بعدظهر امروز در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: برای تکمیل 854 پروژه نیمه تمام در استان نیاز به 835 میلیارد تومان اعتبار هستیم که این میزان سه برابر اعتباری استانی است که در طول سال به ما پرداخت می‌شود.

وی افزود: امیدوار هستیم بتوانیم با اختصاص بودجه این تعداد پروژه را تکمیل کنیم از همین رو تلاش شد امسال پروژه جدیدی را شروع نکنیم و منابع را به پروژه‌های قبلی اختصاص دهیم.

معاون سازمان برنامه و بودجه چهارمحال و بختیاری بیان کرد: امسال تاکنون با تلاش‌های انجام شده موفق شدیم 90 میلیارد تومان اعتبار علاوه بر اعتبارات مصوب جذب کنیم که 70 میلیارد تومان آن به بخش ارتباطات و راه اختصاص دارد ضمن اینکه سال گذشته 216 میلیارد تومان اعتبار مازاد جذب کردیم.

وی به تلاش برای ایجاد اشتغال در استان اشاره کرد و گفت: 30 میلیارد تومان منابع برای اشتغال و کاهش نرخ بیکاری اختصاص داده شده است ضمن اینکه اعتبارات کمک‌های فنی و اعتباری نیز به عنوان یک اهرم در این مسیر استفاده می‌شود.

انتهای پیام/ش

میلیارد تومان تکمیل پروژه چهارمحال بختیاری داریم

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات