تبلیغات

با افزایش سهام، فرهاد مشیری سهامدار عمده اورتون می‌شود

با-افزایش-سهام-فرهاد-مشیری-سهامدار-عمده-اورتون-میشود

وبسایت رسمی برنامه نود - مشیری مالک 68.6 درصد از سهام باشگاه اورتون خواهد شد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از اسکای اسپورتس، باشگاه اورتون اعلام کرد که فرهاد مشیری با ارتقای میزان سهام خود در باشگاه و تبدیل شدن به سهامدار عمده، تعهد خود را به باشگاه بیش از پیش ثابت کرده است.

مشیری که پیش از این 49.9 درصد از سهام باشگاه را در اختیار داشت، در زمان سرمایه گذاری اولیه خود توافق کرده بود که از طریق هولدینگ Blue Heaven، سهام خود را تا 18.7 درصد دیگر هم ارتقا دهد. این به معنای آن است که او حالا 68.6 درصد از سهام باشگاه را در اختیار گرفته و به سهامدار عمده تافی ها تبدیل شده است.

طبق بیانیه اورتون، سهام مشیری تا حداکثر جولای 2019 به 77.2 درصد خواهد رسید. مشیری و شریک اقتصادی وی، علیشیر عثمانوف موسسان هولدینگ Red & White بودند، هولدینگی که در سال 2007 در باشگاه آرسنال سرمایه گذاری کرد. مشیری در سال 2016 سهام خود در آرسنال را به عثمانوف واگذار کرد تا برای سرمایه گذاری در اورتون آماده شود. 

عثمانوف به تازگی سهام خود در آرسنال را به استن کروئنکه واگذار کرده، اتفاقی که به شایعات همکاری مجدد مشیری و عثمانوف، این بار در اورتون دامن زده است.

مشیری در برنامه های خود برای اورتون، سعی در تبدیل این تیم به یکی از مدعیان لیگ قهرمانان داشته، اتفاقی که تاکنون محقق نشده و باشگاه از آن زمان پیشرفت قابل ملاحظه ای در نتیجه گیری نداشته است. با این حال سرمایه گذاری جدید می‌تواند هوداران را به تعهد مشیری به باشگاه مطمئن کند. احتمالا نخستین هدف مشیری، ساخت ورزشگاهی جدید در بندر لیورپول خواهد بود.

7712

اختصاصی

افزایش فرهاد مشیری سهامدار اورتون

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات