تبلیغات

قصه زیبای دلدادگان موجب استقبال مخاطبان شده است/ نپذیرفتن پیشنهاد بازی در تئاتر

مهرانه مهین ترابی در گفتگو با خبرنگار حوزه رادیو و تلویزیون گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری آنا، اظهار کرد: این روزها فصل دوم سریال «دلدادگان» در حال پخش است که به روایت گذشته کاراکترهای حال می‌پردازند.

وی با ابراز خرسندی از موفقیت «دلدادگان» افزود: این سریال با اینکه زمان پخش مشخصی ندارد، اما از مخاطبان آن کاسته نشده است.

این بازیگر سریال دلدادگان ادامه داد: منوچهر هادی که به خوبی این سریال را کارگردانی کرده، به خوبی به قصه زیبای آن پرداخته و باعث شده که مخاطب به خاطر آن «دلدادگان» را دنبال کند.

مهین‌ترابی بیان کرد: با توجه به نامنظم بودن زمان پخش، سریال حتماً ریزش مخاطب خواهد داشت اما کسانی که این سریال را دنبال می‌کنند برای دیدن تکرار آن، دلدادگان را از شبکه‌های اجتماعی پیگیر می‌شوند.

مهین‌ترابی در پاسخ به اینکه سریال «دلدادگان» در سه فصل، ماجراهای دو خانواده را از زمان قبل انقلاب تا عصر حاضر به تصویر می‌کشد؛ آیا این زمان حال در بازگشت به گذشته مخاطب را دچار سردرگمی نمی‌کند، گفت:‌ مخاطب اگر این سریال را دنبال کرده باشد، قطعاً کاراکترها را خواهد شناخت چون این کاراکترها به هم ربط دارند و گذشته و حال را نشان می‌دهند.

وی افزود: در کنار مسعود رایگان، ملیکا شریفی‌نیا، پانته‌آ بهرام و سیامک صفاریان بازی کردم و بازی در کنار این دوستان آنچنان لذت‌بخش بود که این خوبی و صمیمیت پشت صحنه باعث شد که جلوی دوربین هم به خوبی نشان داده شود و برای مخاطب باورپذیر باشد.

بازیگر سریال «همسران» عنوان کرد: این روزها پیشنهاد بازی در تئاتر شده، اما به دلیل اینکه متن‌های ارائه شده را دوست نداشتم آنها را رد کردم.

انتهای پیام/4046/4072/

زیبای دلدادگان استقبال مخاطبان نپذیرفتن پیشنهاد تئاتر

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات