تبلیغات

گیلان| همت جهادی فرهنگیان در رنگ آمیزی مدارس مناطق محروم لشت‌نشاء+فیلم

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، در آستانه فرا رسیدن ماه مهر و آغاز سال تحصیلی جدید فعالیت‌های خودجوش و مردمی در قالب گروههای جهادی در بهسازی و رنگ آمیزی مدارس مناطق محروم انجام می‌شود که این حرکت در ایجاد شور و نشاط دانش آموزان این مرز و بوم اثرگذار است.

این بار مدیران مدارس لشت‌نشاء به همراه رئیس اداره آموزش و پرورش این منطقه کمر همت بستند تا مدارس مناطق روستایی را رنگ و رویی تازه بخشند.

این جهادگران پرتلاش همچنین با همکاری خیران، کمپین "مهر پاییزی" را در حمایت از دانش آموزان بی‌بضاعت تشکیل دادند و به جمع آوری نوشت افزار و وسایل مورد نیاز دانش آموزان پرداختند.

با دوربین خبرگزاری تسنیم با این جمع مدیران جهادی همراه شدیم تا از نزدیک تصاویر زیباسازی مدارس روستایی لشت نشاء را ثبت کنیم.

از بین شالیزارهای برنج به مدرسه شهید شیرودی روستای جیرهنده رسیدیم. مدیران خاکی و دلسوز این اداره آموزش و پرورش که میزها و جلسات را رها کرده اند قلموی رنگ به دست در و دیوارهای این مدرسه را رنگی تازه بخشیدند.

زهرا قلی‌پور رئیس اداره آموزش و پرورش لشت نشاء در قاب دوربین تسنیم اظهار داشت: با تشکیل شورای بانوان خیر در راستای محرومیت‌زدایی با تعدادی از بانوان خیر فرهنگی به مدارس روستایی آمدیم و کلاس‌ها را رنگ آمیزی کردیم تا دانش آموزان در فضای شادتری سال تحصیلی جدید را آغاز کنند.

مدیر مدرسه شهید شیرودی روستای جیرهنده نیز در این زمینه به دوربین تسنیم گفت: این مدرسه با 80 دانش آموز نیاز به نوسازی دارد و کاملاً فرسوده است اما با همکاری مدیران دیگر مدارس و رئیس آموزش و پرورش با یک کار جهادی این مدرسه را رنگ آمیزی می‌کنیم.

آمنه علیزاده معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش لشت‌نشاء هم با بیان اینکه در راستای کمک به دانش آموزان کم بضاعت کمپینی تشکیل شده تا نوشت افزار مورد نیاز دانش آموزان کم بضاعت تامین شود و تعداد 400 بسته لوازم التحریر، کیف و کفش تهیه و اهدا شد.

برافراشتن پرچم محرومیت‌زدایی و کار جهادی برای ساختن ایرانی آباد محدود به صنف و شغل خاصی نیست و همه در اصناف و مشاغل مختلف می‌توانند مهرورزی را در سراسر کشور منتشر کنند.

انتهای پیام/م

گیلان جهادی فرهنگیان آمیزی مدارس مناطق محروم

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات