تبلیغات

اردوی جهادی دانش آموزی در منطقه سردشت دزفول برگزار شد

اشکان بهمنی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم در اهواز، اظهار داشت: جهاد و جهادگری در حوزه دانش آموزی یکی از عرصه‌های پراستقبال است و همه‌ساله دانش آموزان زیادی ازآن استقبال می‌کنند.

وی افزود: در اردوی جهادی امسال 33  نفر از دانش آموزان شهرستان دزفول حضور داشتند که این جهادگران از مقاطع تحصیلی نهم، دهم، یازدهم و دوازدهم بودند.

مسئول گروه جهادی شهید عادل سعد گفت: این اردوی جهادی چهار روزه  به همت بسیج دانش آموزی شهید رجایی سردشت_دزفول در مناطق محروم سردشت برگزار شد.

وی ادامه داد: دانش آموزان جهادی در مدت چهار روز، در 2 مدرسه آموزشی حضور داشتند که بخش عمده‌ای از کلاس‌ها، سالن و محوطه مدرسه را رنگ آمیزی و آماده سازی برای شروع سال تحصیلی کردند.

بهمنی بیان داشت: در این دوره جهادی که در فضای صمیمی و معنوی برگزار شد، دانش آموزان علاوه بر کار عمرانی، در دوره‌های تربیتی و فرهنگی نیز حضور پیدا کردند و چندین دوره مسابقات ورزشی برگزار شد.

وی گفت: غبارروبی مزار شهدا، حضور در مراسم عزاداری و روضه خوانی، سرکشی به موکب‌های مردمی از دیگر برنامه‌های اردوی جهادی دانش آموزان بود.

انتهای پیام/م

اردوی جهادی آموزی منطقه سردشت دزفول برگزار

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات