تبلیغات

لیونل مسی، غایب بزرگ دیدار دوستانه برزیل و آرژانتین در عربستان

طرفداری - لیونل مسی، فوق ستاره بارسلونا قصد ندارد فعلا دوباره پیراهن تیم ملی کشورش را بر تن کند.

پس از حذف آرژانتین از جام جهانی روسیه در مرحله یک هشتم نهایی بود که برخی از خبرنگاران معتبر این کشور اعلام کردند لیونل مسی حداقل تا شروع سال جدید - 2019 - قصد بازگشت به تیم ملی آرژانتین را ندارد. خبری که با اعلام لیست تیم برای دو بازی دوستانه با گواتمالا و کلمبیا تایید شد. این غیبت مسی ظاهرا ادامه دار خواهد بود.

به گزارش میگل ریکو از موندو، این خبر هنوز رسما اعلام نشده اما قطعی است. مسی در فیفا دی بعدی هم به تیم ملی آرژانتین نمی‌رود و دعوت هم نمی‌شود. آلبی سلسته در فیفا دی ماه اکتبر دو بازی دوستانه از جمله بازی جذاب با برزیل را برگزار می‌کند. دیداری که قرار است 16 اکتبر در ریاض عربستان برگزار شود. مسی را در این بازی نخواهیم دید.

وقفه بعدی در ماه نوامبر است که هنوز حضور یا عدم حضور مسی در آن مشخص نیست. فدراسیون فوتبال آرژانتین این را می‌داند و قصد دارد به زودی با مسی تماس بگیرد تا او را به بازگشت به بازی‌های ملی در دیدارهای رسمی متقاعد کند. مسی ظاهرا همه تمرکزش را روی بارسا گذاشته و قصد دارد در تقویم فشرده پیش روی بارسا به این تیم کمک کند.

لیونل دیدار دوستانه برزیل آرژانتین عربستان

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات