تبلیغات

از امام حسین (ع) شرم کنید

وزارت امور خارجه:

روابط عمومی وزارت امور خارجه تصریح کرد: دامان وزارت امور خارجه از لوث افکار و افراد موهن به اهل بیت (علیهم السلام) کاملا مبراست و مدعیان و بازنشر کنندگان این حرکت سخیف باید عذرخواهی و توبه کنند.

از امام حسین (ع) شرم کنیدبه گزارش خبرگزاري صدا و سيما به نقل از مرکز ديپلماسي عمومي و رسانه اي وزارت امور خارجه، به دنبال انتشار مطلبی موهن علیه سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) توسط فردی تحت عنوان "مترجم وزارت امور خارجه"، روابط عمومی وزارت امور خارجه اعلام کرد:
چنین فردی هیچ گاه کارمند وزارت امور خارجه نبوده و نیست.
وزارت امور خارجه ضمن محکوم کردن هر گونه جسارت به ساحت مقدس حضرت اباعبدالله الحسین، نشر و بازنشر و بدتر از همه تقطیع برخی اظهارات آن توسط برخی مدعیان دروغین را توهین بی شرمانه و غیرقابل بخشش به ساحت مقدس حضرت اباعبدالله (ع) در روز عاشورا دانست.
باعث تاسف است که برخی عناصر معلوم الحال و بی هویت حاضر شده اند برای اهداف حقیر جناحی و تخطئه وزارت امور خارجه از هر ابزاری حتی تقطیع اظهارات افراد بی ارتباط با وزارت خارجه و تولید و انتشار توهین به ساحت اهل بیت (علیهم السلام) استفاده کنند.
مرتکبان این اقدام سخیف باید برای این حرکت سخیف و ضد شعایر اسلامی از ساحت اهل بیت، ملت شریف ایران و وزارت امور خارجه عذرخواهی و به درگاه الهی به خاطر این بی حرمتی آشکار توبه کنند. از امام حسین (ع) شرم کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات