تبلیغات

رژیم صهیونیستی ۱۰ شهروند فلسطینی را بازداشت کرد

سرویس های اطلاعاتی رژیم صهیونیستی روز پنجشنبه ۱۰ شهروند فلسطینی ساکن بیت المقدس اشغالی را به اتهام سازماندهی و رهبری درگیری های خشونت آمیز مسجد الاقصی بازداشت کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری آناتولی، مسئولان رژیم صهیونیستی به سرویس اطلاعاتی این رژیم اجازه داده اند، جزئیات بازداشت این افراد منتشر شود.

تحقیقات سرویس های اطلاعاتی رژیم صهیونیستی در این زمینه در پی درگیری هایی که در اولین سالروز اعتصاب شهروندان بیت المقدس در نزدیکی ورودی های مسجدالاقصی، شروع شد.

درگیری ها روز ۲۷ جولای گذشته و بعد از نماز جمعه به وقوع پیوست که در آن ۴ پلیس رژیم صهیونیستی زخمی شدند و درهای مسجد الاقصی به مدت چند ساعت بسته شد.

شاباک اتهام این افراد را تهیه مواد آتش زاد و وارد کردن پنهانی آن به مسجد الاقصی برای استفاده در درگیری ها عنوان کرده است.

این در حالی است که شهرک نشیان صهیونیست در سایه حمایت نظامیان رژیم صهیونیستی، با یورش به مسجدالاقصی و هتک حرمت این مکان مقدس با نمازگزاران فلسطینی درگیر می شوند.

صهیونیستی شهروند فلسطینی بازداشت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات