تبلیغات

شرکت «ب آ اس اف» به تحریم‌ها علیه ایران پایبند می‌ماند

به گزارش افکارنیوز،

شرکت «ب آ اس اف» که بزرگترین شرکت صنایع شیمیایی جهان است در بیانیه‌ای اعلام کرد به تحریم‌های آمریکا علیه ایران پایبند خواهد ماند. 

این شرکت که مقر اصلی آن در شهر «لودویگسهافن» آلمان قرار دارد گفته در حالی که به حضور تجاری‌اش در ایران ادامه می‌دهد «به دقت به تمامی قوانین پایبند خواهد بود.»

سایت نشریه آمریکایی پولیتیکو نوشته این بیانیه به معنی آن است که «ب آ اس اف» بایستی از معاملات در بخش صنایع نفت و گاز با ایران خودداری کند. شرکت آلمانی از طریق یکی از شرکت‌های تابع خود به نام «وینترشال» قصد داشت در بخش اکتشاف نفت ایران سرمایه‌گذاری کند.

«ریچارد گرینل»، سفیر آمریکا در آلمان که بعد از انتصابش به این سمت با تعیین تکلیف برای شرکت‌های آلمانی در زمینه عدم معامله با ایران جنجال آفریده بود به پولیتیکو گفت: ««ب آ اس اف» این را تأیید کرده که از تحریم‌های آمریکا تبعیت خواهد کرد.»

گرینل بعد از انتصاب به عنوان سفیر آمریکا در برلین با لحنی تحکم‌آمیز گفته بود شرکت‌های آلمانی باید از ایران خارج شوند. 

پولیتیکو بیانیه این شرکت آلمانی را شکستی برای تلاش‌های اتحادیه اروپا دانسته که در صدد است بعد از خروج آمریکا از برجام آن را حفظ کند.   

تحریم ایران پایبند

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات