تبلیغات

لزوم شناور شدن دستمزد کارگران در شرایط کنونی اقتصاد کشور

علیرضا محجوب، در مصاحبه با رادیو در ارتباط با علت عدم تشکیل جلسه شورای عالی کار برای تصمیم گیری جهت افزایش حقوق کارگران متناسب با نرخ تورم موجود در کشور خاطرنشان کرد: طبق ماده 41 قانون Law کار ،جلسه شورای عالی کار ، یک بار در سال در مورد میزان دستمزد کارگران تصمیم می گیرد ولی با توجه به شرایط موجود کشور ، اکنون تقاضا داریم که این شورا دوباره تشکیل جلسه دهد تا در ارتباط با حقوق کارگران بار دیگر تصمیم گیری کند .

این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس تصریح کرد :البته قبل از تشکیل این جلسه باید کمیته ای تشکیل شود و در آن کمیته میزان تورم در 6 ماه اخیر و تاثیری که بر روی دستمزد و سطح معیشت کارگران داشته است ، مورد بررسی قرار گیرد و پس ازاعلام نتایج این کمیته، شورای عالی کار در ارتباط با موضوع تصمیم گیری کند.

دبیرکل خانه کارگر در بخشی دیگری از صحبت‌های خود با بیان اینکه ما معتقدیم همانطور که قیمت ارز در حال حاضر شناور است، میزان دستمزد کارگران نیز باید شناور باشد، ادامه داد :در کنار اصرار بر تشکیل جلسه شورای عالی کار در صدد هستیم که در مجلس نیز طرحی را در این ارتباط تهیه و مصوب کنیم .

وی تاکید کرد :نوسانات اخیر در بازار Store ارز که باعث به وجود آمدن تورم گسترده‌ای در کشور شده است موجب وارد شدن خسارت های زیادی به زندگی اقتصادی کارگران شده است.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

خونریزی مسافران هواپیما در آسمان به دلیل فراموش کاری خلبان! +فیلم

ناگفته های عجیب بازمانده یک تصادف / ماجرای آهنگ ترسناک خودرو چه بود؟

فیلم نذری پخش کردن احمدی نژاد در نارمک

فیلم لحظه برخورد وحشتناک پراید با 3 عابر پیاده در جاده بابل

اعتراف 10 زن و مرد در 6 پرونده قتل تهران + فیلم گفتگو با قاتلان

دستگیری پیرزن فضول محله + فیلم و عکس

ادعای عجیب داعشی دستگیر شده در روز عاشورا / دختر محجبه چه قولی داده بود؟ + فیلم گفتگو

شرط کثیف مدیرعامل برای پس گرفتن شکایت از همسر ملیحه / باید پیش من بیایی!

پدر داماد عاشق عروسش شد و به او تجاوز کرد!

بی آبرویی عجیب عروس خانم سر سفره عقد / داماد جا خورد

قتل زن جوان در ماه عسل ثروتمندانه+عکس

آمار تکان دهنده از تجاوز راننده های تاکسی اینترنتی به دختر و زنان !

اخبار زیر را از دست ندهید:

ظریف به روی امریکا شمشیر کشید! ادعای عجیب داعشی دستگیر شده در روز عاشورا / دختر محجبه چه قولی داده بود؟ + فیلم گفتگو اقدام عجیب راننده در اتوبان برای فرار از تست الکل! + فیلم این زن به خاطر انتقاد در تلویزیون تهدید به مرگ شد +عکس تست تخم مرغ و پنیر بهترین صبحانه+دستور تهیه خانگی مهم ترین اخبار 24 ساعت گذشته رکنا حادثه تلخ برای 8 مسافر تهرانی در ساحل بندرانزلی طلایی ترین زمان برای مسواک زدن؟ شرط کثیف مدیرعامل برای پس گرفتن شکایت از همسر ملیحه دلشوره پنهان پزشک جراح / او آخرش شب سر بالین فتانه زن جوان رفت دختر 22 ساله را دزدیدند تا عروس اتاق حجله احمد شود + عکس بهانه عجیب مهران برای ازدواج های سریالی اش قتل زن جوان در ماه عسل ثروتمندانه+عکس هشدار پلیس درباره توت‌ فرنگی‌ های سوزن‌ دار! + عکس نقشه عروس ثروتمند برای داماد / نمی خواهم مرا ترک کند !
شناور دستمزد کارگران شرایط کنونی اقتصاد

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات