تبلیغات

108 هزار خانوار فرهنگی در مدارس اردبیل اسکان یافتند

احمد ناصری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردبیل اظهار داشت: از آغاز طرح اسکان فرهنگیان در تابستان امسال با هماهنگی‌ها و برنامه‌ریزی‌های انجام شده توانستیم استقبال و پذیرش مناسبی از مسافرن فرهنگی ورودی به استان داشته و خدمات مناسبی را به این افراد ارائه کنیم که با توجه به این امر امسال شاهد افزایش قابل توجه مسافران در مدارس مجری طرح اسکان فرهنگیان بودیم.

وی با اشاره به آماده‌سازی 133 مدرسه در قالب یک هزار و 194 کلاس درس برای استقبال از مسافران فرهنگی بیان کرد: این تعداد مدرسه و کلاس درس در 19 ناحیه و پایگاه آموزش و پرورش استان مهیا شده و علاوه بر این 150 تخت نیز در مرکز آموزشی، فرهنگی و رفاهی اردبیل و 72 تخت در خانه معلم سرعین، اردوگاه تربیتی و فرهنگی مقدس اردبیل و دانشگاه پردیس به مسافران فرهنگی به صورت شبانه‌روزی ارائه خدمات می‌کردند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل با اشاره به تعداد مسافران فرهنگی پذیرش‌شده در مدارس استان گفت: براساس آمارهای ثبت‌شده در تابستان امسال یک میلیون و 65 هزار و 807 نفرروز مسافر فرهنگی در مدارس مجری طرح اسکان فرهنگیان در 19 پایگاه در سطح استان اسکان یافتند که بیشترین پذیرش در نواحی یک و دو اردبیل و مشگین‌شهر بوده است.

ناصری افزود: امسال پذیرش و خدمات‌رسانی به 389 هزار و 444 نفر فرهنگی در قالب 108 هزار و 179 خانوار در مراکز اسکان استان اردبیل انجام شده که با توجه به اینکه در تابستان سال گذشته 60 هزار و 12 خانوار، 214 هزار و 937 نفر و 537 هزار و 343 نفرروز مسافر فرهنگی در این مراکز اسکان یافته بودند، امسال شاهد افزایش تعداد مسافران فرهنگی در استان بودیم.

وی بیشترین مسافران ورودی به استان اردبیل را از استان آذربایجان شرقی دانست و تصریح کرد: مسافرانی که در مراکز اسکان اردبیل پذیرش شدند اغلب از استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، تهران، بوشهر و خوزستان بوده‌اند که براساس امکانات و تجهیزاتی که برای مدارس مجری طرح اسکان در نظر گرفته شده بود تلاش و جدیت بر این بوده تا میزبانی شایسته‌ای از این مسافران داشته باشیم.

انتهای پیام/م

خانوار فرهنگی مدارس اردبیل اسکان یافتند

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات