تبلیغات

رئال مادرید 1-0 اسپانیول؛ آسنسیو، مرد تعیین کننده این روزهای برنابئو

طرفداری - از هفته پنجم رقابت های لالیگا اسپانیا، از ساعت 22:15 رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو میزبان اسپانیول بود.

جزئیات بازی

آمار بازی و ترکیب ابتدایی

آمار اختصاصی طرفداری و جزئیات بیشتر بازی را اینجا ببینید.

لحظات مهم بازی

رئال مادرید مطابق انتظار مالک توپ و میدان بود. در دقیقه 5 با ارسال اودریوزولا، ضربه پای راست ایسکو از مرکز محوطه جریمه با فاصله کمی به بیرون رفت. در دقیقه 14 نیز با پاس هرنان پرز، ضربه پای چپ پیاتی با فاصله کمی از کنار دروازه رئال مادرید به بیرون رفت. برای دقایقی بازی بدون خطر روی دروازه ها دنبال می شد تا در دقیقه 35، ضربه خطرناک پای چپ آسنسیو از کنار دروازه اسپانیول به بیرون رفت. در برگشت، هرنان پرز در موقعیت خوبی قرار گرفت اما ضربه پای چپ او از مرکز محوطه جریمه توسط کورتوا مهار شد. در دقیقه 41، رئال مادرید بالاخره به گل برتری رسید. آسنسیو از درون محوطه جریمه با یک ضربه پای چپ توپ را به گوشه پایین دروازه فرستاد تا نیمه اول با پیروزی میزبان به پایان برسد. 

رئال مادرید در نیمه دوم هم تیم برتر میدان بود. در دقیقه 48، با پاس سبایوس، ضربه پای چپ مودریچ توسط لوپز مهار شد. در دقیقه 56 باز هم با پاس سبایوس، این بار شوت پای راست کاسمیرو از پشت محوطه جریمه با فاصله کمی به بیرون رفت. کم کم اسپانیول اعتماد به نفس بیشتری کسب کرد و چند حمله خطرناک روی دروازه رئال مادرید به وجود آورد که مهمترین آنها در دقیقه 65 بود. با اشتباه راموس، ایگلسیاس تقریبا در شرایط تک به تک سعی داشت توپ را از روی سر کورتوا وارد دروازه کند اما ضربه او به تیرک افقی دروازه برخورد کرد. در دقیقه 73 با پاس ایسکو، ضربه سر خطرناک راموس توسط لوپز مهار شد. دو دقیقه بعد باز هم لوپز این بار ضربه پای چپ وازکز را مهار کرد. رئال مادرید با ارسال پاس های زیاد و متوالی سعی در کنترل بازی داشت و اسپانیول نتوانست آنچنان که باید برای جبران گل خورده موقعیت خلق کند. 

شرح گل ها

دقیقه 41، آسنسیو برای رئال مادرید: با پاس لوکا مودریچ، آسنسیو در مقابل دروازه در موقعیتی تقریبا تک به تک، با یک ضربه پای چپ دقیق به گوشه پایین زاویه مخالف، دروازه را باز کرد. 

ویدئوی خلاصه بازی

تکمیل می شود...

مادرید اسپانیول آسنسیو تعیین کننده روزهای برنابئو

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات