تبلیغات

آرناتوویچ: حس می‌کنم در مقاطعی بیلیچ را ناامید کردم؛ وقتی به انگلیس آمدم، می گفتند بالوتلی جدید آمد!

طرفداری- مارکو آرناتوویچ، خود را بابت اخراج اسلاون بیلیچ در نوامبر گذشته مقصر می داند.

به گزارش FFT، آرناتوویچ تابستان 2017 از استوک سیتی به وست هم پیوست ولی شروع سختی در تیم جدیدش داشت. او برای زدن گل اولش در لباس وست هم باید تا ماه دسامبر صبر می کرد؛ زمانی که حدود یک ماه از اخراج بیلیچ از روی نیمکت چکش ها گذشته بود. در ادامه آرناتوویچ زیر نظر دیوید مویس 11 بار موفق به گلزنی شد و این درخشش تا فصل جاری هم ادامه داشته است. او در مصاحبه جدیدش گفته است:

مردم از من انتقاد می کردند. آن ها می گفتند که من به عقب بر نمی گردم. ویدیو را تماشا کردم و به عقب برگشتم. همیشه کنار فولبک خودم بودم. چون در ازای پول زیادی به اینجا آمدم، انتظارات مردم بیشتر بود. نیاز به این داشتم تا دست به کارهای خاصی بزنم. اگر بگوییم او (بیلیچ) به خاطر من اخراج شد، سختگیرانه است. شاید در چند موقعیت، او را ناامید کردم. احترام زیادی برای اسلاون قائل هستم. او را به عنوان یک انسان و یک مربی دوست دارم. کمی او را ناامید کردم و به نظرم خودش هم چنین عقیده ای داشت. دیدن این که به عنوان یک مهاجم بازی می کنم و گل می زنم، برایش آسان نبود.

آرناتوویچ در سال 2013 در حالی به انگلستان نقل مکان کرد که بسیاری او را باروت نم گرفته می دانستند. با این وجود، این بازیکن 29 ساله می گوید که مصمم بود تا به فرزندانش اثبات کند که این حرف ها در مورد او صحیح نیستند.

فکر می کنم حالا زیباتر از قبل هستم.در انگلیس خیلی رشد کردم. تغییرات زیادی داشتم چون حالا یک پدر هستم. من دو دختر دارم. وقتی به اینجا آمدم، همه می گفتند: «بالوتلی جدید وارد شد». با خودم گفتم: «این طور نمی شود. در این صورت دخترت در آینده این چیزها را می شنود و با خودش فکر می کند که پدرش مرد دیوانه ای بوده است». در این راستا، خانواده ام کمک زیادی به من کردند.

آرناتوویچ مقاطعی بیلیچ ناامید انگلیس گفتند بالوتلی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات