تبلیغات

مودریچ: به بازیکنان و سرمربی انگلیس توهینی نکردم؛ کرواسی بازی کردن مقابل تیم‌های بزرگ را دوست دارد

طرفداری- به گفته لوکا مودریچ، کرواسی و انگلیس در جریان رویارویی روز جمعه در رایکا که در ورزشگاهی بدون تماشاگر صورت خواهد گرفت، باید با جو عجیب حاضر بر ورزشگاه کنار بیایند.

به گزارش ESPN، کرواسی به خاطر استفاده تماشاگرانش از نشان‌های منع شده قبل از بازی با ایتالیا در ژوئن ۲۰۱۵، به دو بازی خانگی بدون تماشاگر محکوم شده است. این بازی اولین باری خواهد بود که انگلیس در یک ورزشگاه بدون تماشاگر بازی می‌کند، این در حالی است که کرواسی در اکتبر ۲۰۱۵ نخستین بازی پس از محرومیتش را مقابل بلغارستان برگزار کرد.

شرایط سخت خواهد بود. بازی کردن در ورزشگاهی خالی از تماشاگر، برای هر دو تیم محیط عجیبی خواهد بود. دستیابی به نتیجه‌ای خوب برای ما مهم است. بازی کردن در غیاب تماشاگران سخت است اما باید با این وضعیت کنار بیاییم. فکر نمی‌کنم در این بازی هیچ تیمی بر دیگری مزیت داشته باشد. کسی به بازی کردن در ورزشگاهی خالی از جمعیت عادت ندارد. شاید قبلا تجربیاتی از این مسئله داشتیم اما به هر حال اتفاقی هست که افتاده است. باید در سریع‌ترین زمان ممکن با این وضعیت سازگار شویم. 

کرواسی قبل از باختن در فینال جام جهانی ۲۰۱۸ مقابل فرانسه، در نیمه نهایی جام جهانی انگلیس را شکست داد. آن‌ها در اولین بازی خود در لیگ ملت‌های اروپا، ماه گذشته با نتیجه سنگین ۶-۰ مقابل اسپانیا مغلوب شدند و حالا عزم خود را برای جبران آن نتیجه جزم کرده‌اند. 

فردا بازی مهمی داریم؛ به ویژه پس از بازی با اسپانیا. می‌خواهیم حس بهتری نسبت به خود داشته باشیم. خواهیم دید آیا انگلیس نسبت به جام جهانی تیم بهتری شده است. آن‌ها بازیکنان مشابه زیادی دارند اما برخی مصدوم هستند و چهره‌های جدیدی هم اضافه شده‌اند. گاهی وقتی مقابل تیم‌های ضعیف‌تر بازی می‌کنیم، همه می‌گویند: «شما برنده شدید چون مقابل تیمی ضعیف‌تر بازی کردید». حالا چنین مسابقه‌ای داریم. این چیزی است که مربی ما دوست دارد؛ بازی کردن برابر تیم‌های بزرگ که آزمونی بسیار خوب است. به نظرم (لیگ ملت‌های اروپا) رقابت خوبی است. شاید بازی مقابل اسپانیا مقداری زود بعد از جام جهانی فرا رسید ولی فردا شرایط بهتری خواهیم داشت؛ یک آزمون بزرگ در برابر تیمی بزرگ. ما بازی کردن در چنین مسابقاتی را دوست داریم. لیگ ملت‌های اروپا رقابت خیلی خوبی است.

مودریچ و بسیاری از هم تیمی‌هایش، انگلیس را به دست کم گرفتن کرواسی در نیمه نهایی جام جهانی متهم کردند؛ جایی که سه شیرها ابتدا با گل کایرن تریپیر پیش افتادند اما در نهایت با نتیجه ۲-۱ شکست خوردند. اما به گفته مودریچ، آن انتقادها متوجه بازیکنان انگلیس نبود. 

هنگامی که پس از بازی آن حرف‌ها را زدم، منظورم با بازیکنان یا مربی تیم نبود بلکه بیشتر روی سخنم با رسانه‌ها و برخی نظراتی بود که می‌دیدیم و می‌شنیدیم. احساس می‌کردیم که کمی به ما بی احترامی می‌شود و به اندازه‌ای که لایق آن هستیم مورد قدردانی قرار نمی‌گیریم. این مسئله انگیزه مضاعفی برای ما بود؛ گرچه در نیمه نهایی جام جهانی نیاز به انگیزه مضاعف نداشتیم. این همان حسی است که ما داشتیم؛ من داشتم. این مشکلی برای انگلیس است؟ باید خودتان به این پرسش پاسخ بدهید و آن را بررسی کنید. 

مودریچ بازیکنان سرمربی انگلیس توهینی نکردم کرواسی مقابل

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات