تبلیغات

در صورت انجام عمل جراحی؛ ساموئل اومتیتی 4 ماه از میادین دور خواهد بود!

طرفداری - اگر ساموئل اومتیتی در نهایت مجبور شود زانوی پایش را به تیغ جراحان بسپارد، 4 ماه از میادین دور خواهد بود.

به گزارش موندو دپورتیوو، اومتیتی دو هفته‌ای می‌شود که به ریکاوری و پشت سر گذاشتن یک برنامه درمانی مخصوص مشغول است. زانوی پای چپ او آسیب دیده و این معضل، قدیمی است. ماه‌ها است که اومتیتی از این ناحیه درد می‌کشد اما حالا کار به جای باریک کشیده است. پزشکان باشگاه ضمن در نظر گرفتن یک برنامه ریکاوری مخصوص، هیچ احتمالی را درباره جراحی شدن زانوی اومتیتی رد نکردند.

در حال حاضر اومتیتی درست مثل سه دیدار قبلی، احتمال بسیار فراوان سه بازی آتی بارسا به ترتیب مقابل سویا، اینتر و رئال مادرید را از دست خواهد داد. ایده بارسا این است که تا چند روز قبل از ال کلاسیکو تکلیف اومتیتی کاملا روشن باشد. اینکه آیا او با این پروسه می‌تواند مصدومیتش را پشت سر بگذارد یا چاره‌ای جز عمل جراحی نیست. اگر کار به جراحی کشیده شود، احتمالا در ماه نوامبر این اتفاق رخ می‌دهد. 

در این دست جراحی‌ها اگر همه چیز خوب پیش برود، یک بازیکن به چهار ماه زمان برای ریکاوری نیاز خواهد داشت. در واقع پس از چهار ماه اومتیتی باید از ابتدا تمریناتش را شروع کند تا به ریتم بازی مورد نظرش برسد. این یعنی اومتیتی حداقل تا ماه فوریه قادر به همراهی بارسا نخواهد بود و والورده نمی‌تواند در دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا و دو مرحله ابتدایی کوپا دل ری روی مدافع ارزشمند فرانسوی‌اش حساب کند.

باید دید آیا کار اومتیتی به جراحی کشیده می‌شود یا خیر.

انجام جراحی ساموئل اومتیتی میادین خواهد

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات