تبلیغات

توضیحات وکیلی درباره تغییرات در کابینه روحانی

محمدعلی وکیلی در خصوص تغییرات کابینه و وزرای پیشنهادی دولت برای وزارتخانه‌های تعاون، کار و رفاه اجتماعی، راه و شهرسازی، صنعت، معدن و تجارت و اقتصاد و دارایی، گفت: اسامی برای تصدی این وزارتخانه‌ها در رسانه‌ها منتشر شده اما هنوز نظر دولت قطعی نشده است لذا امکان تغییر آن در روزهای آتی وجود دارد.

رئیس‌جمهور با نمایندگان درباره تغییرات کابینه مشورت نکرده است

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: آقای روحانی برای انتخاب وزرای وزارتخانه‌های نام برده شده با نمایندگان یا فراکسیون‌های سیاسی مجلس هیچ مشورتی نکردند.

وی افزود: به نظر می‌رسد با وجود افرادی که اسامی آنها برای تصدی وزارتخانه‌های تعاون، کار و رفاه اجتماعی، راه و شهرسازی، صنعت، معدن و تجارت و اقتصاد و دارایی، نام برده شده تغییر یا اتفاق قابل توجهی در وضعیت کنونی دولت ایجاد نشود.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: در مجموع تغییرات دولت با این شیوه و جابه‌جایی افرادی که مورد توجه قرار گرفته را مثبت قلمداد نمی‌کنم.

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت؛ در روزهای گذشته اخباری مبنی بر پیشنهاد علی اکبر حاج‌محمدی برای وزارت راه و شهرسازی، رضا ویسه به عنوان گزینه پیشنهادی وزارت صنعت، معدن و تجارت، فرهاد دژپسند به عنوان گزینه پیشنهادی وزارت اقتصاد و محمد شریعتمداری به عنوان گزینه دولت برای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مطرح شده است.

توضیحات وکیلی درباره تغییرات کابینه روحانی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات