تبلیغات

یا پای قدرت‌های فرامنطقه‌ای از دمشق قطع می‌شود؟

سیدجواد ساداتی‌نژاد  در رابطه با اهداف استقرار سامانه دفاع هوایی اس ۳۰۰ مسکو در سوریه، گفت: روس ها با حضور قدرتمند در دمشق و افزایش فعالیت های نظامی در این کشور به اسرائیل و همپیمانانش اعلام کردند که دیگر زمان ابرقدرتی آمریکا و در واقع تک قطبی نظامی به سر رسیده است

تلاش اسرائیل برای دستیابی به سلاح های پیشرفته نظامی در مواجه با سامانه اس ۳۰۰

نماینده مردم کاشان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: همچنین باید اذعان کرد که رژیم صهیونیستی از چند مدت گذشته نسبت به تغییر اوضاع نظامی در منطقه آگاه شد لذا از طریق آمریکایی ها تلاش کرد که به ابزارهای دفاعی جدیدی دست پیدا کند.

هشدار روس ها به اسرائیل؛ دیگر زمان دیکته کردن اظهارتشان تمام شده

وی با اشاره به اینکه نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل چندی پیش در سازمان ملل در اظهارتش اقدام روسیه برای استقرار اس ۳۰۰ در سوریه را غیرمنطقی دانسته بود، ادامه داد: در واقع می توان گفت که روس ها با این اقدام خود به رژیم اشغالگر قدس هشدار دادند که نباید دیدگاهشان را به کشور دیگری دیکته کنند و منطقه جولانگاه آنها نیست.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه تجهیز سوریه به نوعی به بقای این کشور برای سال های دیگر نیز کمک می کند، تصریح کرد: ائتلاف قوی بین ایران، روسیه، ترکیه و سوریه شکل گرفته است از این رو این کشورها در تلاش هستند با حمایت از یکدیگر پای قدرت های فرامنطقه ای را ازخاورمیانه قطع کنند.

تعامل برد-برد مسکو و دمشق با استقرار سامانه موشکی در سوریه

عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در این بین نباید فراموش کرد که روس ها با این اقدام به منافع مالی نیز دست پیدا خواهند کرد و زمینه فروش تسلیحات بیشتر به روسیه را فراهم می کنند که در واقع تعاملی برد-برد برای هر دو کشور محسوب می شود.

فرامنطقه

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات