تبلیغات

دستیابی دادستانی ترکیه به شواهد قتل خاشقجی در کنسولگری عربستان

یک منبع نزدیک به دادستانی ترکیه اعلام کرد که نتایج نهایی مربوط به پرونده روزنامه‌نگار منتقد عربستان سعودی دو یا سه روز دیگر اعلام خواهد شد.

به گزارش جماران، دفتر دادستان کل ترکیه، عصر دیروز اعلام کرد بازرسان ترکیه، که موفق شدند برای تحقیق درباره قتل «جمال خاشقجی» روزنامه‌نگار  عربستانی وارد کنسولگری این کشور در استانبول شوند، به شواهدی دست یافته‌اند که فرضیه کشته شدن این منتقد در داخل این کنسولگری را تایید می‌کند.

طبق اعلام دفتر دادستانی، تیم تحقیقاتی ترکیه به شواهدی مبنی بر «دست‌کاری شدن» آثار قتل داخل کنسولگری دست یافته و این یافته‌ها، گام مهمی در مسیر شناسایی واقعیت‌ها درباره پرونده این جنایت است.

هم‌زمان، یک منبع وابسته به دادستانی ترکیه اعلام کرد ظرف دو یا سه روز آینده، نتایج نهایی مربوط به پرونده روزنامه‌نگار سعودی اعلام می‌شود.

طبق این گزارش، عربستان سعودی پس از دو هفته از ناپدید شدن خاشقجی، روز دوشنبه بالاخره تحت فشارهای بین‌المللی به بازرسان ترکیه‌ای اجازه دادند برای انجام تحقیقات مستقل خود درباره این جنایت، وارد ساختمان کنسولگری شوند.

انتهای پیام

Let's block ads! (Why?)

دستیابی دادستانی ترکیه شواهد خاشقجی کنسولگری عربستان

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات