تبلیغات

دیدار تیم قهرمان بسکتبال آسیا با مدیرعامل شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام

به منظور اولین قهرمانی تیم بسکتبال در باشگاه های آسیا مدیریت باشگاه ورزشی پتروشیمی بندرامام، کادر فنی و همچنین بازیکنان تیم با مدیرعامل شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام دیدار کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، طی این دیدار رستمی ضمن تبریک اولین قهرمانی تیم بسکتبال در باشگاه های آسیا و همچنین ضمن آرزوی توفیق روز افزون برای بازیکنان، کادر فنی، سرمربی و همه دست اندرکاران باشگاه ورزشی پتروشیمی بندرامام اظهار داشت: هیئت مدیره و مدیریت پتروشیمی بندرامام در جهت مسئولیت های اجتماعی و به منظور توسعه پایدار و متوازن ورزش منطقه، ضمن حمایت ویژه از ورزش کارکنان و خانواده های آن ها اقدام به تاسیس باشگاه ورزشی جهت شناسایی استعدادهای ورزشی منطقه و کشور نموده است.

وی افزود: پتروشیمی بندرامام اهتمام ویژه ای جهت  توسعه  ورزش  منطقه   دارد  و هدف از   باشگاه داری سودآوری نبوده بلکه با قصد حمایت از ورزش ملی در چارچوب مصوبات هیئت مدیره شرکت پتروشیمی بندرامام می باشد. خوشبختانه کسب امتیاز ویژه قهرمانی این باشگاه در جام باشگاه های آسیا سبب به اهتزاز درآمدن پرچم جمهوری اسلامی ایران و صدرنشینی آن شد که جای بسی افتخار است.

رستمی خاطرنشان کرد: عشق، موجب رفع بسیاری از مشکلات بوده و بازیکنان تیم بسکتبال علی رغم وجود محدودیت ها، جوانمردانه به فعالیت ورزشی خود پرداختند و غیرت و همت ایرانی را یک بار دیگر به رخ جهانیان کشیدند.

وی ادامه داد: رسیدن به قله سخت است، لیکن حفظ قله سخت تر می باشد به همین منظور نیاز به هماهنگی و آمادگی دائمی دارد.

مدیرعامل شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام در پایان ضمن ایراد رهنمود هایی به بازیکنان، کادر فنی و مدیریت باشگاه ورزشی، برای همه دست اندرکاران آرزوی موفقیت روز افزون را از خداوند متعال خواستار شدند.

WhatsApp Image 2018-10-16 at 3.37.35 AM

انتهای پیام

Let's block ads! (Why?)

دیدار قهرمان بسکتبال مدیرعامل سهامی پتروشیمی بندرامام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات