تبلیغات

معرفی شرکت هواپیمایی لوفت هانزا

یکی از شرکت های هواپیمایی که فقط در تهران نمایندگی دارد، شرکت هواپیمایی لوفت هانزا است. این شرکت، آلمانی است  و یکی از قدیمی ترین شرکت های هواپیمایی است. گهر در این بخش به معرفی شرکت هواپیمایی لوفت هانزا می پردازد.

www.gahar .ir 22.07.97 5 معرفی شرکت هواپیمایی لوفت هانزا

معرفی شرکت هواپیمایی لوفت هانزا

لوفت‌هانزا شرکت هواپیمایی حامل پرچم آلمان است، که به‌عنوان بزرگترین شرکت هواپیمایی جهان بر پایه میزان درآمد شناخته می‌شود. شرکت هواپیمایی لوفت هانزا در تهران نمایندگی دارد.

شرکت هواپیمایی لوفت هانزا با در اختیار داشتن ناوگانی از ۲۸۷ فروند هواپیمای جت مسافربری، دارای ششمین ناوگان هوایی جهان و بزرگترین ناوگان اروپا می‌باشد.

شرکت لوفت‌هانزا در سال ۱۹۵۳ فعالیت خود را در شهر کلن آغاز نمود و هم‌اکنون روزانه از فرودگاه بین‌المللی دوسلدورف، فرودگاه بین‌المللی فرانکفورت و فرودگاه مونیخ، به‌عنوان قطب‌های اصلی و از فرودگاه بین‌المللی وین و فرودگاه زوریخ به‌عنوان قطب‌های فرعی، به ۲۱۵ مقصد در ۷۸ کشور جهان، پروازهای مستقیم دارد، که پرواز فرانکفورت به بوئنوس ایرس با بیش از ۱۳ ساعت پرواز، طولانی‌ترین مسیر پروازی این شرکت به‌شمار می‌آید.

شبکه پروازی گسترده، هواپیماهای مدرن، سرویس اینترنت داخل کابین هواپیما، کابین فرست کلاس، پرسنل باتجربه و متخصص، از شاخصه‌های متمایز شرکت هواپیمایی لوفت‌هانزا است.

شرکت‌های تابعه و زیرمجموعه لوفت‌هانزا عبارتند از: آستریا ایر، سوئیس اینترنشنال ایرلاینز، ژرمن‌وینگز، لوفت‌هانزا کارگو، تیرولین، یورووینگز، لوفت‌هانزا سیتی‌لاین، لوفت‌هانزا رجینال، آمادئوس آی‌تی گروپ، بروکسل ایرلاینز، جت‌بلو و لوکزایر. هم‌اکنون کریستوف فرانتس رییس هیئت مدیره و مدیر عامل اجرایی لوفت‌هانزا می‌باشد.

در سال ۲۰۱۶ سایت معتبر worldairlineawards که رده‌بندی‌های شرکت‌های هوایی در جهان را انجام می‌دهد،شرکت هوایی لوفتهانزا را به عنوان دهمین خط هوایی برتر سال انتخاب کرد. این شرکت طی چند سال اخیر در رقابت شدید با خطوط هوایی از شرق آسیا و خاورمیانه کمی در رده‌بندی ها عقب افتاده است. ولی این خط هوایی همچنان بهترین خط هوایی در اروپای غربی است.

بنا بر داده‌های آوریل ۲۰۱۴ میلادی، لوفت‌هانزا به ۱۸ مقصد داخلی و ۱۹۳ مقصد بین‌المللی در ۸۱ کشور جهان پرواز انجام می‌دهد.

مقصدهای مشترک با دیگر خطوط هواپیمایی

لوفت‌هانزا علاوه بر اعضای استار الاینس، با شرکت‌های هواپیمایی زیر توافق مقصدهای مشترک با دیگر خطوط هواپیمایی دارد (آوریل ۲۰۱۵):

ایر مالتاجرمن‌وینگزلوکزایرتام ایرلاینزاسپایس‌جتشرکت هواپیمائی لوفت هانزا

کد C14623

زمینه فعالیت :

خطوط هواپیمائی

شاخه فعالیت :

خطوط هواپیمائی

نماینده شرکت: DEUTSCHE LUFTHANSA (GER)

اطلاعات تماس هواپیمائی لوفت هانزانشانى :

ایران، تهران، تهران ، خیابان دکتر بهشتی ـ نبش خیابان سرافراز ـ ساختمان دریای نور ـ پلاک ۲ واحد ۲

تلفن :

۰۲۱ – ۸۸۷۳۸۷۰۱ – ۸۸۷۳۸۷۶۰

فکس :

۰۲۱ – ۸۸۷۳۸۷۶۱

صندوق پستی :

۱۱۳۶۵ – ۳۸۴۳

کدپستى :

۱۵۸۷۶

پست الکترونیکى :

thrgr@dlh.de

نشانى سایت اینترنتى :

http://www.lufthansa.com

اشتراک گذاري :

لينک کوتاه

https://gahar.ir?p=155145

معرفی هواپیمایی هانزا

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات