تبلیغات

ساخت دستگاه هوشمند متوقف‌کردن خودروهای مجرمان در اصفهان

ساخت دستگاه هوشمند متوقف‌کردن خودروهای مجرمان در اصفهان

سردار مهدی معصوم‌بیگی فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت : بومی‌سازی و ساخت تجهیزات پلیسی مورد نیاز به‌منظور اجرای بهتر مأموریت‌ها، توسط نخبگان و متخصصان داخلی یکی از سیاست‌ها و راهبردهای اصلی نیروی انتظامی در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی است.

وی به گام‌های بلند نیروی انتظامی در زمینه دانش‌بنیانی اشاره کرد و افزود: سازمان‌های دانش‌بنیان سازمان‌هایی هستند که هم نیروهای زیرمجموعه خود را با دانش روز دنیا به‌روز کرده و هم نیازهای خود را با استفاده از بومی‌سازی این دانش‌ها تأمین می‌کنند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان در ادامه از طراحی و ساخت دستگاه هوشمند متوقف کردن خودروهای مجرمان که توسط نیروهای پلیس Police مورد شناسایی قرار می‌گیرند خبر داد و گفت: این دستگاه به‌صورت هوشمند حین عبور خودروی مجرمان از مسیر خیابان یا جاده اقدام به متوقف کردن آن می‌کند.

معصوم‌بیگی تاکید کرد: از مزایای این دستگاه می‌توان به افزایش سرعت عمل، دقت و ارتقای توان مأموران در دستگیری مجرمان و متخلفان در کمترین زمان ممکن و تحویل آنان به قانون Law اشاره کرد.

وی با بیان اینکه دستگاه مذکور توسط یکی از متخصصان حوزه انتظامی این فرماندهی ساخته شده اظهار داشت: این دستگاه از سوی دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان به‌عنوان طرح ویژه برای ارائه به نمایشگاه تجهیزات پلیسی "ایپاس" نیز انتخاب شد.

خواندنی های رکنا را در اینستاگرام دنبال کنید

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

دستگاه هوشمند متوقف خودروهای مجرمان اصفهان

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات