تبلیغات

مورینیو: در استمفوردبریج شادی عجیب نخواهم کرد

کد خبر: 1562260/29 زمان: 16:24   1397/07/27 بازدید: 1,016

ژوزه مورینیو قول داد که در صورت گلزتی تیمش در استفورد بریج از شادی اغراق امیز و کنترل نشده خودداری کند.

به گزارش "ورزش سه"، یونایتد فردا در زمین چلسی دیدار بسیار حساسی را پیش رو خواهد داشت. ارتباط بین مورینیو و هواداران چلسی از دو سال پیش به تیرگی گرائیده و فردا نیز باید منتظر استقبال نه چندان خوب از اقای خاص در غرب لندن باشیم. دسته ای از هواداران چلسی به مورینیو برای قبول هدایت یونایتد لقب خائن را داده اند و او دو سال پیش در واکنش به این شعارها گفت که همین مربی خائن، هنوز شماره یک باشگاه چلسی با کسب سه عنوان قهرمانی لیگ برتر است.

مورینیو در نشست خبری بازی فردا گفت:« اگر تیمم در استمفورد بریج پیروز شود یا به گل برسد، شادی غیرمعمول انجام خواهم داد؟ فکر نمی کنم اینطور باشد.  فکر می کنم خودم را کنترل کنم و به هواداران چلسی احترام بگذارم. ورزشگاه و هوادارانی که سال ها حامی من بودند.

البته که برخی مواقع کنترل احساسات کار بسیار دشواری است ولی می دانم که در استمفورد بریج بازی داریم و اینکه برابر چه هوادارانی باید به میدان برویم. سوای همه این مسائل، این بازی برای من یک بازی دیگر است. می خواهم به بهترین نحو تیمم را هدایت کنم و 100 درصد تعهد من به یونایتد و هوادارانش است.»

مورینیو استمفوردبریج نخواهم

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات