تبلیغات

توقیف ۲ دستگاه تریلر کشنده حامل ۵۰ تن چوب در جنوب کرمان / ۴ متهم دستگیر شدند

توقیف ۲ دستگاه تریلر کشنده حامل ۵۰ تن چوب در جنوب کرمان / ۴ متهم دستگیر شدند

از توقیف دو دستگاه تریلر کشنده حامل ۵۰ تن چوب درختچه گز خبر داد و گفت: طبق قانون Law قطع درختان بیابانی و جنگلی جرم Crime است.

علی برزگر با اشاره به اینکه این گونه درختان در بیابان زدایی در جنوب استان کرمان نقش مهم و اساسی دارند، هشدار داد: متاسفانه برخی گونه‌های درختی اخیرا توسط برخی افراد سودجو مورد بهره برداری غیرقانونی قرار گرفته اند و ضرورت دارد مسئولان متولی امر اقدامات لازم در جهت مقابله با این افراد در دستور کار قرار دهند.

این مقام قضائی اظهار داشت: در این رابطه چهار نفر متهم دستگیر و به اتهام حمل بدون پروانه چوب درختان گز تحت تعقیب قضائی قرار گرفته اند.

این مقام قضائی تصریح کرد:این افراد این محموله چوب را پس از قطع درختان بیابانی از منطقه جازموریان به قصد انتقال به استان گلستان بارگیری نموده بودند که توسط ماموران پلیس Police و اداره مبارزه با قاچاق Contraband کالا در ایست وبازرسی مرصاد در محور بم-کرمان متوقف می‌شوند.

رئیس دادگاه عمومی بخش راین در پایان گفت: در این رابطه پرونده‌ای در شعبه اول دادگاه عمومی راین تشکیل و تحقیقات مقدماتی در دست بررسی است.

خواندنی های رکنا را در اینستاگرام دنبال کنید

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

توقیف دستگاه تریلر کشنده کرمان دستگیر

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات