تبلیغات

کاردونر، نایب رئیس بارسلونا: بحث بازگشت نیمار مطرح نیست؛ جدایی، تصمیم او بود

طرفداری - جوردی کاردونر، نایب رئيس بارسلونا و رئيس بنیاد خیریه باشگاه به شایعه بازگشت نیمار واکنش نشان داد.

ستاره برزیلی تابستان سال گذشته تصمیم گرفت به پیشنهاد نجومی پاریسی‌ها پاسخ مثبت بدهد و با تبدیل شدن به گران ترین بازیکن تاریخ فوتبال، از بارسلونا جدا شد. با این حال ظاهرا زندگی در پاریس و بازی در لوشامپیونه چندان به مذاق او خوش نیامده و حالا نیمار خودش را به بارسلونا پیشنهاد می‌دهد تا اگر بشود، به جمع دوستان صمیمی‌اش برگردد. این ادعا را موندو دپورتیوو مطرح کرده که باید دید تا چه اندازه صحت دارد.

به گزارش مارکا، جوردی کاردونر، نایب رئيس بارسلونا در واکنش به این شایعه می‌گوید:

در ملاقات مدیران باشگاه، هیچ کس گزینه بازگشت نیمار را مطرح نکرده است. این سوالی است که امروز نمی‌توان به آن پاسخ داد چون کسی به آن نپرداخته است و مطرح نشده است. کسی که باشگاه را ترک کرده دیگر برنمی‌گردد؟ این خود نیمار بود که تصمیم به جدایی گرفت. اگر خود ما به این خاطر که به نیمار باور نداشتیم و او را به تیم دیگری فروخته بودیم و حالا می‌خواستیم او را برگردانیم، داستان متفاوتی می‌بود. اگر فرصتش پیش بیاید، باید مسئله در هیئت مدیره به بحث گذاشته شود اما تاکنون که چنین خبری نبوده است.

کاردونر بارسلونا بازگشت نیمار جدایی تصمیم

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات