تبلیغات

سیمئونه: گریزمان بهترین بازیکن فصل گذشته دنیا بود؛ بسته به نتایج، از من هم انتقاد می‌شود

طرفداری - دیگو سیمئونه، سرمربی آرژانتینی اتلتیکو مادرید تاکید دارد که آنتوان گریزمان بهترین بازیکن فصل گذشته دنیا بوده است.

اتلتی در نخستین بازی‌اش پس از وقفه ماه اکتبر بازی‌های ملی فرداشب در دیداری که تاریخ می‌گوید از دشوارترین بازی‌های فصل آنها است، میهمان ویارئال خواهد بود. جالب است بدانید فقط بارسلونا بوده که توانسته بیشتر از ویارئال، اتلتیکو مادریدِ سیمئونه را شکست بدهد!

به گزارش مارکا، سیمئونه در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این بازی گفت:

گریزمان و توپ طلا؟ فکر نمی‌کنم رسیدن یا نرسیدن این جایزه به او، ارزش کار او را از بین ببرد چون عملکردش در فصلی که گذشت، در یادها ثبت شده است. او قهرمان لیگ اروپا، جام جهانی و سوپرکاپ اروپا شد و در لیگی که بارسلونا و رئال مادرید در آن حضور دارند، نایب قهرمان شد. گریزمان در تیم ملی هم بازیکنی تعیین کننده بود. تکرار می‌کنم که آنتوان بهترین بازیکن فصل گذشته دنیا بود.

تمدید قرارداد؟ من و گیل مارین مدت زیادی است که با هم ناهار نخورده‌ایم. مدام در تماس هستیم ولی به زودی یکدیگر را ملاقات خواهیم کرد. اگر به نتیجه‌ای نهایی رسیدیم، آن را اعلام خواهیم کرد. در این مقطع نمی‌خواهم شروع به بررسی موضوع تمدید قرارداد کنم. مارین طبق حقی که دارد و اعتقادش می‌تواند از تمدید قرارداد هر کسی حرف بزند ولی من باید به بازی با ویارئال فکر کنم. 

از سیمئونه انتقاد نمی‌شود؟ شما هستید که می‌نویسید. با این ادعا موافق نیستم. همه مربیان در تیررس انتقادات قرار دارند. سرنوشت ما به نتایج بستگی دارد. همه مربیان. به نتیجه گرفتن نیاز داریم و اگر نتیجه نگیریم، انتقادات از راه می‌رسند. امسال پس از بازی با سلتاویگو از من انتقاد شد؛ فصل پیش شما رسانه‌ها گفتید بازیکنان از من پیروی نمی‌کنند و ... از این دست انتقادات وقتی که تیم نتیجه نمی‌گیرد، همیشه وجود دارد. حتی اگر توپ و میدان را در اختیار داشته باشید و شکست بخورید هم از شما انتقاد می‌شود.

سیمئونه گریزمان بهترین بازیکن گذشته نتایج انتقاد

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات