تبلیغات

امامی‌فر: تا آخرین لحظه باتفکرات حرفه‌ای علی کریمی پیش می‌رویم

مربی سپیدرود معتقد است که باید از تیمش حمایت شود تا به سرنوشت تیم‌های قدیمی مانند برق شیراز دچار نشوند.

به گزارش ایسنا، سپیدرود و ذوب‌آهن در هفته نهم لیگ برتر به تساوی بدون گل رسیدند. علیرضا امامی‌فر در نشست خبری پس از این دیدار اظهار کرد: در یک کلام می‌توانم بگویم که بدشانس بودیم. دو نیمه متفاوت را شاهد بودیم. پس از تعطیلات تیم از شرایط مسابقه دور شده بود و نتوانستیم در نیمه دوم، آن بازی که توقع داشتیم را به نمایش بگذاریم. ذوب‌آهن چهار دوره در بازی‌های آسیایی حضور داشته و نیمکت خوبی داشت.

او افزود: در نیمه دوم تغییراتی به وجود آوردیم و برای اولین بار دو بازیکن تیم امیدمان را در لیگ برتر بازی دادیم. آن‌ها سربلند از این بازی خارج شدند و فکر می‌کنم اگر به همین شکل ادامه دهیم، شرایطمان بهتر خواهد شد. شما دیدید که تا دقیقه ۹۰ بازیکنان به چه شکل با جان و دل به ذوب‌آهن فشار آوردند. فکر می‌کنم این اتفاق با حمایت هواداران فهیم سپیدرود رقم خورد. متاسفیم که نتوانستیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم. همچنین تیم داوری با دوندگی فراوان، قضاوت خوبی در این دیدار داشت.

مربی سپیدرود در ادامه درباره موقعیت‌هایی که این تیم مقابل ذوب‌آهن از دست داد، گفت: خوشبختانه همه کارها با همکاری انجام می‌شود و با تفکرات آقای کریمی کارهایمان را انجام می‌دهیم. در نیمه دوم متوجه شدیم که با پاس‌های کوتاه حریف خط هافبک ذوب‌آهن نیستیم و به سراغ بازی مستقیم رفتیم. دوندگی فوق‌العاده بازیکنان کمک کرد که موقعیت‌هایی ایجاد کنیم که متاسفانه به گل تبدیل نشد.

امامی‌فر در پاسخ به این سوال که آیا سپیدرود برای نباختن به میدان می‌رود و این‌که سپیدرود چه زمانی به نخستین پیروزی‌اش می‌رسد گفت: این تفکر شماست که سپیدرود برای نباختن وارد زمین می‌شود. ما نزدیک به دو ماه است که تیم را تحویل گرفتیم و ۱۰ جلسه تمرین آمادگی جسمانی در سالن انجام دادیم. پیک تمرینی ما روزهای محدودی است و چند مسئله را همزمان جلو می‌بریم. ما باتوجه به تفاضلی که داریم برای گرفتن امتیاز به زمین می‌رویم. در بازی صنعت نفت برای پیروزی به زمین رفتیم اما در بازی امروز هفت مصدوم داشتیم.

او ادامه داد: اینطور نیست که ۷۰ دقیقه تیم مقابل بازی کند و تنها ۵ دقیقه ما بازی کنیم که اگر به این شکل بود تماشاگران ما را تشویق نمی‌کردند. بحث بدنسازی هم یک مبحث تخصصی است و در حیطه تخصص هرکسی نیست و باید متوجه باشید تیمی که در می‌خواهد در شرایط مسابقه قرار گیرد، باید باتوجه به شرایط بدنی بازیکنان تمریناتش را برنامه ریزی کند. اینطور امکان‌پذیر نیست که شما بخواهید دو جلسه در روز تمرین کنیم. میانگین سنی ما بالا است و نمی‌توانیم فشار زیادی بیاوریم. ما برای یک پروسه یک ساله بدنسازی انجام می‌دهیم نه برای یک بازی یا دو بازی. ما ۵۰ روز به خاطر جام‌ملت‌ها تعطیلی داریم که باید از آن استفاده کنیم. تیمی که در انتهای جدول است نیاز به زمان دارد تا خودش را باور کند.

مربی سپیدرود در پایان گفت: به هر حال بازیکنان مصدوم که به تمرین برگردند به ما کمک می‌کند. ما به روی تمام بازیکنان حساب باز کردیم و تا لحظه آخر با تفکرات حرفه‌ای علی کریمی پیش می‌رویم و به امید خدا سهمیه رشت در لیگ برتر حفظ می‌شود. مشکلات عدیده‌ای پیش روی سپیدرود وجود دارد که امیدوارم شرایط روز به روز بهتر شود. اگر می‌خواهید سپیدرود به سرنوشت برق شیراز و صباباتری دچار نشود باید هرروز از آن حمایت کنید.

انتهای پیام

امامی آخرین باتفکرات کریمی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات