تبلیغات

ده روسی: اگر می توانستم بازی سال 2010 مقابل سمپدوریا و دیدار فصل گذشته در آنفیلد مقابل لیورپول را تکرار می کردم

طرفداری- دنیله ده روسی نزدیک به دو دهه است که با پیراهن رم به میدان می رود؛ در طول این سال ها، دو بازی است که کاپیتان رم همیشه بابت آنها افسوس می خورد؛ بازی سال 2010 مقابل سمپدوریا و دیدار فصل گذشته مقابل لیورپول؛ در ضمن او اعلام کرد در آینده به طور جدی به شغل مربیگری فکر می کند. 

در فصل 2009/10 رم یک قدم تا فتح اسکودتو فاصله داشت اما شکست بدموقع خانگی مقابل سمپدوریا، باعث شد تا اینتر با مورینیو فاتح سری آ شود. ده روسی در مصاحبه ای با شبکه اختصاصی رم گفت:

اگر می توانستم به عقب برگردم، دو بازی را تکرار می کردم. یکی از آنها بازی مقابل سمپدوریا در سال 2010 است؛ اگر آن بازی تکرار شود شخصا پاتزینی را کنترل می کردم و یک ثانیه هم از او چشم برنمی داشتم. این دیداری بود که می توانست ما را به آنچه استحقاقش را داشتیم، برساند. علاوه بر آن، بازی فصل گذشته مقابل لیورپول در آنفیلد را هم تکرار می کردم. این مسابقه را بسیار عالی شروع کردیم و نتیجه نهایی در مقایسه با عملکرد ما بسیار سنگین بود.

ده روسی در ادامه افزود:

رم به راهش ادامه می دهد؛ پس از هر بحران یا خداحافظی هر بازیکن، رم ادامه داده است. از دی بارتولومی، کونتی و جیانینی گرفته تا توتی. ما حتی پس از فرانچسکو هم به راهمان ادامه دادیم. قطعا فقدان او، سخت ترین و دردناکترین فقدان برای طرفداران است. پس اگر من هم روزی خداحافظی کنم، جالوروسی بدون مشکل به کارش ادامه خواهد داد.

من نمی خواهم باری بر روی دوش باشگاه باشم؛ نمی خواهم کسی باشم که وقت و انرژی این باشگاه را تلف می کند. همین حالا هم برای آینده ام فکرهایی کرده ام اما آنرا به کسی نمی گویم. به عنوان یک انسان آزاد هستم که عقاید و تصمیمات خود را تغییر بدهم.

آلبرتو ده روسی، پدر دنیله سال هاست سرمربی تیم جوانان رم است؛ بسیاری از افراد از جمله دی فرانچسکو نیز معتقدند ده روسی می تواند سرمربی بزرگی در آینده شود. کاپیتان رم در این مورد افزود:

علاقه شدیدی به این ورزش دارم. نمی توانم خود را در نقشی خارج از فوتبال تصور کنم. به خوبی به این نتیجه رسیده ام که اگر قرار باشد مربی شوم، باید مدتی طولانی از فوتبال دور بمانم چون نمی خواهم بلافاصله پس از پایان دوران بازی ام، با شروع دوران پر استرسی دیگر باعث رنجش خانواده ام بشوم. همین حالا هم ما فوتبالیست ها با نتایج بازی هایمان در خانه زندگی می کنیم. پس از یک نتیجه بد، حتی اگر در ظاهر خودم را در وضعیت مناسبی نشان بدهم اما در نهایت همسر و فرزندانم تحت تاثیر قرار می گیرند.

من همیشه سعی کرده ام فوتبالیستی حرفه ای باشم؛ اکنون با آگاهی بیشتری نسبت به وضعیت جسمانی ام کار می کنم و شاید برای همین است اخیرا در مقایسه با سال های گذشته، عملکرد بهتری در زمین دارم. حالا بیشتر روی جزئیات تمرکز می کنم و همین مسئله تفاوت را رقم زده است.

در طول این سال ها، حضور در رم باعث شده تا ماجراجویی زیادی را تجربه کنم. قطعا بهترین خاطره ام به 11 سالگی برمی گردد وقتی برای اولین بار خودم را مقابل درب ورودی تریگوریا (کمپ رم) دیدم. این اتفاقی است که تا ابد فراموشش نمی کنم. از حضور در رم واقعا خوشحالم.

توانستم مقابل سمپدوریا دیدار گذشته آنفیلد مقابل لیورپول تکرار

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات