تبلیغات

مردی که برای کمک به بی‌خانمان‌ها سفر می‌کند +تصاویر

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ داستان سفر تسای یانسو جوان 33 ساله اهل گوانجوی چین با دیدن یک بی خانمان در خیابان آغاز شد. او با دیدن بی خانمانی به یاد برادرش افتاد که از بیماری صرع رنج می برد و یک روز خانه را ترک کرد و به دلیل شرایطش نتوانست به خانه بازگردد بعد از مدتها خانواده تسای ،فرزندشان را در شرایطی که با مرگ دست و پنجه نرم می کرد پیدا کردند که بعد از چند روز درگذشت.

از آن به بعد تسای تصمیم گرفت تا به همه بی خانمان کمک کند و آنها را به خانواده هایشان بازگرداند. او یک خودروی ون خرید و تمام مایحتاج یک سفر طولانی را جمع آوری کرد. تسای دنبال بی خانمان می گردد و با انها دوست می شود و حتی نیازهای سطحی آنها برای مثال اصلاح موی سر و پوشاک را برطرف می کند. اما همه بی خانمان ها به او اعتماد نمی کنند و حاضر به بازگشت نمی شوند ولی تسای موفق شده در مدت این سه سال 50 نفر را به خانه هایشان بازگرداند.

او می گوید سفرش زمانی به پایان خواهد رسید که دیگر با یک فرد بی خانمان در خیابان برخورد نکند. به هر حال هدف این جوان چینی قابل تحسین است.

مردی که برای کمک به بی خانمان ها سفر می کند+تصاویر

مردی که برای کمک به بی خانمان ها سفر می کند+تصاویر

انتهای پیام/

جوانی که زندگیش را صرف کمک به بی خانمان ها کرده است
خانمان تصاویر

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات