تبلیغات

فیل نویل: اگر به جای ساری بودم، یانی را از چلسی اخراج می‌کردم؛ مورینیو بی گناه است

طرفداری- فیل نویل به باشگاه چلسی توصیه کرده است که مارکو یانی (دستیار مائوریتزیو ساری) را به دلیل اتفاقات ناگوار رخ داده در استمفوردبریج برکنار کند.

به گزارش اسکای، شادی نامتعارف یانی پس از گل راس بارکلی در جریان تساوی چلسی مقابل منچستریونایتد، غوغایی در دهانه تونل ورزشگاه به پا کرد. مورینیو عذرخواهی یانی و ساری را پذیرفت و این ماجرا را خاتمه یافته توصیف کرد اما مدافع سابق شیاطین سرخ معتقد است که چلسی باید اقدامی در این رابطه صورت دهد. سرمربی تیم ملی بانوان انگلیس در مصاحبه با NBC Sports گفته است:

آن فرد هر عضوی از کادر چلسی که هست، یک فضاحت تمام عیار بود. او چیزی از کلاس کاری و تواضع نمی‌داند. او درست در برابر دیدگان ژوزه مورینیو، مایکل کریک و نیمکت منچستریونایتد به شادی پرداخته است؛ این واقعا فاجعه بار است. او (مورینیو) در سراسر این ماجرا بی گناه است. آن فرد از نیمکت چلسی مستقیما از جلوی او گذشت و در برابر چشم او به شادی پرداخت. ساری شادی خودش را می‌کند و بعد این فرد به جلوی ژوزه مورینیو می‌آید. بار اول مشتش را گره می‌کند و سپس در برگشت دوباره جلوی چشم او شادی می‌کند. این حرکتی ننگین است. اگر من جای مائوریتزیو ساری بودم، آن فرد را فرا می‌خواندم و از باشگاه اخراج می‌کردم.

گفتنی است که اتحادیه فوتبال انگلیس به زودی برخوردهای لازم را در مورد این جریان به عمل خواهد آورد. ساری روز گذشته نیز تاکید کرد که بار دیگر با یانی صحبت خواهد کرد.  

اخراج مورینیو

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات