تبلیغات

بارکلی: بهترین ده روز دوران حرفه‌ای خود را پشت سر گذاشتم؛ در جوانی به عواقب کار‌های خود فکر نکردم

طرفداری- راس بارکلی از پشت سر گذاشتن بهترین ده روز دوران حرفه‌ای خود گفته است.

به گزارش میرر، بارکلی به تازگی بار دیگر به تیم ملی انگلیس برگشت و در جریان تقابل چلسی و منچستریونایتد، گل تساوی بخش تیمش را در دقیقه ۹۶ به ثمر رساند. هافبک چلسی در مورد اوضاع خود گفته است:

بله، احتمالا همین طور هست (بهترین ده روز دوران حرفه‌ای من بود). چند گل و پاس گل به ثبت رساندم و برای انگلیس خوب بازی کردم. این نشانی برای من است که سختکوشی در نهایت نتیجه می‌دهد. رفتن به تیم ملی انگلیس و ارائه دو نمایش مثبت در آنجا و همچنین گلزنی در استمفوردبریج فوق العاده بود. به نظرم حالا بازیکن بهتری هستم. به بلوغ رسیده‌ام، بازی را خیلی بیشتر درک می‌کنم و این با افزایش سن طبیعی است. حالا ۲۴ ساله هستم و بازی را درک می‌کنم. حالا در باشگاهی بزرگ همراه با انتظارات زیاد و بازیکنان فوق العاده‌ای اطراف خودم هستم و نمایش هایم خود گویا هستند. با گذشت فصل، فرصت بازی مقابل تیم‌های بزرگ را به دست آورده‌ام. در ترکیب ما رقابت زیادی حاکم است و به همین خاطر وقتی فرصتی نصیب‌تان شد، باید از آن بهره ببرید. باور دارم که کارهای درستی انجام می‌دهم. 

 

بلوغ بارکلی در زمین بازی موجب شده است تا وضع ظاهری او هم تغییر کند. او خالکوبی‌های خود را پاک کرده است و ظاهر آراسته‌تری دارد. 

آن‌ها را در سن پایین حک کرده بودم و وقتی جوان هستید، گاهی دست به کارهای احمقانه‌ای می‌زنید و به آن‌ها فکر نمی‌کنید. اما من خیلی زود سراغ این چیز رفتم و در طول سال‌ها، حس کردم که خواستار پاک شدن آن‌ها هستم و به همین خاطر طی چند سال گذشته چنین فرایندی را پشت سر گذاشتم. اولین تتوی خود را در ۱۴ سالگی انجام دادم که کمی جوان به نظر می‌رسیدم. فرد بزرگی بودم و به همین خاطر در آن زمان سن مرا زیر سوال نبردند. از چند سال قبل شروع به حذف آن‌ها کردم. هرگز انجام دوباره این کار را رد نمی‌کنم؛ شاید وقتی فرزندانی داشته باشم، تتویی مرتبط با آن‌ها بزنم.

راس بارکلی

بارکلی و چلسی در بازی بعدی خود، پنجشنبه این هفته در رقابت‌های لیگ اروپا رو در روی باته بوریسف قرار می‌گیرند.

بارکلی بهترین دوران گذاشتم جوانی عواقب نکردم

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات