تبلیغات

دانشمندان عرصه‌های مختلف علمی بسیجی هستند / تشکیل نیروی بسیج مردمی در سوریه و عراق معادلات دشمنان را برهم زد

به گزارش تهران نیوز ،به نقل از  پایگاه خبری راه مبین، سرهنگ پاسدار امین الله یامینی فرمانده سپاه ناحیه شهریار در اجتماع بزرگ بسیجیان شهرستان شهریار که به مناسبت ۵ آذر سالروز فرمان امام خمینی(ره) بر تشکیل بسیج مستضعفین با اشاره به پیروزیهای محور مقاومت و تفکر بسیجی در این عرصه گفت: بسیجیان در تمامی عرصه‌های مهم و تأثیر گذار حضور داشته و پیش قراول خدمت به انقلاب و مردم بوده اند.

وی افزود: قریب به اتفاق دانشمندان هسته‌ای بسیجی بوده و حتی دستگاه دیپلماسی و دولت نیز در این کسوت سابقه بسیج دارند و می‌بینیم که همین تفکر بسیجی در صنایع و تکنولوژی‌های پیشرفته خود را نشان داده و بسیاری از تحصیلکردگان و دانشمندان عرصه‌های مختلف بسیجی هستند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهریار گفت: در جنگهای مختلف منطقه و حتی جنگ غزه که رژیم صهیونیستی با تمام توان باریکه‌ای را مورد حمله قرار داده بود و نتوانست به اهداف خود برسد، جوانان فلسطینی با الگوگیری از محور مقاومت و حزب الله لبنان که نوعی بسیج مردمی است توانستند صهیونیستها را به زانو در آورده و تحقیر کنند.

سرهنگ یامینی بیان داشت: برخی رژیمها جاهل و خبیث عربی منطقه و در رأس آنها رژیم سعودی برای سرنگونی بشار اسد و ویرانی کشور سوریه ۳۰ میلیارد دلار پول کنار گذاشته اما مشاوره سرداران ایرانی محور مقاومت در تشکیل نیرویی مردمی برای مبارزه با تروریستها نقشه‌های آنان را بر باد داد به طوریکه تروریستها تا نزدیکی کاخ ریاست جمهوری و زینبیه جلو آمده بودند و به جز قسمتهایی از دمشق بقیه مناطق در اشغال تروریستها تکفیری مورد حمایت غرب و عربستان بود، اما تشکیل نیروی بسیج مردمی در سوریه و عراق که با فرمان مرجعیت عراق در کمترین زمان شکل گرفت، معادلات منطقه‌ای دشمنان را برهم زد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهریار اظهار داشت: به برکت مجاهدتها سربازان ولایت و خون شهدا امروز ۲۰۰ هزار نیروی بسیجی در عراق و سوریه سازماندهی شده و با رشادت سردار سرافراز حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش هفته گذشته دولت خودخوانده داعش و مناطق تحت سیطره آنان آزاد شد که ناشی از تفکر بسیج در ظل سایه ولایت فقیه است.

یامینی در پایان گفت: حضرت امام خمینی(ره) فرمودند خدا را شاکریم که ما را در زمره بسیجیان قرار داده و آرزو دارم که با بسیجیانم محشور شوم و ما هم به تأسی از رهبر بزرگ و عالم خود از خدا می‌خواهیم که همیشه بسیجی مانده و مرگ ما در راه اسلام و با شهادت رقم بخورد.

یامینی فرمانده سپاه شهریار

انتهای متن/*

Let's block ads! (Why?)

دانشمندان مختلف بسیجی هستند تشکیل نیروی مردمی سوریه معادلات دشمنان

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات