تبلیغات

استخدام برنامه نویس ASP.NET،JAVA یا PHP در یک شرکت معتبر

یک شرکت معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط شروع به کار فوری با شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.

عنوان شغلی شرایط احراز

برنامه نویس

ASP.NET،JAVA یا PHP

تسلط به NET Core MVC مسلط به زبان برنامه نویس #C مسلط به TSQL آشنا به برنامه نویسی سمت کلاینت

(Html۵ ، Css۳، Bootstrap، Javascript ، jQuery، Ajax)

آشنا با Entity framework آشنا به کار با Json و XML آشنایی با اصول سئو آشنا با Design Patterns آشنایی با نکات مرتبط با مقیاس پذیری و امنیت در وب آشنایی با Web Service و چگونگی پیاده سازی و عملکرد آنها توانایی درک متون انگلیسی و تحقیق در مورد مباحث جدید توانایی انجام کار به صورت تیمی قابلیت حل مساله و طراحی بهینه با ذهن باز علاقمند به یادگیری مباحث جدید پایبند به اصول اخلاقی مانند راستگویی و امانت داری

توضیحات:

حقوق با توجه به میزان تسلط و سرعت اجرا در پروژه ها ارزیابی خواهد شد محدوده کاری : خیابان ولیعصر پارک ملت ( نزدیک به مترو و BRT) ضمانت به منظور رعایت حقوق معنوی نرم افزارها و عدم افشای اطلاعات از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه و نمونه کارهای خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایند. ارسال رزومه به همراه نمونه کار و داشتن چندین نمونه ی کار الزامی است.
استخدام برنامه معتبر

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات