تبلیغات

مشکل داغ کردن گوشی هنگام شارژ را هم به مشکلات پیکسل 3 اضافه کنید!

به اشتراک‌گذاری

از قبل شاهد وجود اشکالات متعددی در گوشی هوشمند پیکسل 3 و پیکسل 3 ایکس‌ال از جمله نقص‌های مربوط به مدیریت حافظه رم بوده‌ایم اما گزارشات حاکی از آن است که در آینده باید نگرانی‌های بیشتری برای این سری گوشی داشته باشیم.

تعدادی از کاربران گوشی پیکسل 3 ادعا کرده‌اند که گوشی آن‌ها در هنگام شارژ شدن در حد خطرناکی داغ می‌شود. ظاهرا انجام اموری مانند تماس ویدیویی، تماشای ویدیو به صورت زنده یا حتی پخش موزیک در هنگام شارژ پیکسل 3 را به حدی داغ می‌کند که گوشی به صورت خودکار و جهت جلوگیری از صدمات بیشتر خاموش می‌شود. به نظر می‌رسد که این مشکل زمان‌هایی بیشتر رخ می‌دهد که از شارژر وایرلس برای شارژ آن استفاده می‌شود اما گزارشاتی از داغ کردن در هنگام استفاده از شارژرهای سیمی عادی هم به گوش می‌رسد.

در همین خصوص..

استفاده از گوشی هوشمند هنگامی که در حال شارژ شدن است، قطعا می‌تواند مقداری گوشی را بیشتر از حالت عادی گرم کند اما مورد پیکسل 3 قطعا بسیار بیشتر از کمی گرم شدن عادی است. به طور معمول هنگامی که یک گوشی هوشمند شروع به گرم کردن غیرعادی می‌کند، کاربران با یک نوتیفیکیشن از سوی گوشی مواجه می‌شوند. اگر این داغی غیرعادی ادامه پیدا کند روند شارژ شدن آهسته می‌شود و بعضا فارغ از آن که گوشی را به شارژر متصل کرده‌ایم، هیچ شارژی انجام نمی‌پذیرد. در نهایت با ادامه داغی غیرمعمول گوشی به صورت خودکار خاموش می‌شود یا اینکه در موارد بدتر باتری گوشی آتش می‌گیرد.

در حال حاضر این گزارشات مربوط به تعدادی از گوشی‌های هوشمند پیکسل 3 است و امیدواریم که این موضوع همه‌گیر نشود. همچنین هیچ نشانه‌ای از آن‌که مدل پیکسل 3 ایکس‌ال هم دارای چنین موردی باشد وجود ندارد. اگر این مشکل یک موضوع نرم‌افزاری باشد، گوگل به زودی با انتشار یک بروزرسانی آن را رفع خواهد کرد. در غیر این‌صورت روش مواجه با این شرایط به صورت رسمی آموزش داده خواهد شد. آیا شما با گوگل پیکسل 3 درگیر چنین مشکلی شده‌اید؟

منبع phoneArena
هنگام مشکلات پیکسل اضافه

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات