تبلیغات

آزادی مرزبانان ایرانی بزودی

آزادی مرزبانان ایرانی بزودی

سردار حسین اشتری امروز در حاشیه بازدید از پاسگاه مرزی اینچه‌برون در گفت‌وگو با خبرنگاران استان گلستان، درباره آخرین وضعیت مرزبانان ربوده شده کشورمان اظهار کرد: از طریق دستگاه دیپلماسی و فرماندهان نظامی موضوع پیگیری شده و دولت پاکستان قول مساعد داده و امیدواریم در موعد مقرر شاهد اتفاقات خوبی در این حوزه باشیم.

وی درباره اتفاق اخیر تعدی به ماموران پلیس Police راه در جاده هراز و اقدامات پیش‌بینی شده برای صیانت از حقوق ماموران پلیس، گفت: آن اتفاق مربوط به سه ماه گذشته در استان مازندران بود و بلافاصله همکارانم آن افراد مجرم را شناسایی و دستگیر کردند و تحویل مراجع قضایی دادند.

فرمانده ناجا خاطرنشان کرد: پرونده با سرعت رسیدگی شد و یکی از همکاران ما معالجه شده و همکار دیگر نیز در حال طی مراحل درمانی است.

سردار اشتری تاکید کرد: از این اتفاقات خیلی زیاد نیست، بلکه انتشارش زیاد شده است؛ مردم علاقه خاصی به پلیس داشته و همکاری خوبی با پلیس دارند و آن کسانی هم که به ماموران تعدی می‌کنند بدانند مقتدرانه و محکم با آنها برخورد خواهد شد.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

13970822000751_Test_PhotoI

13970822000749_Test_PhotoI

حوادث اختصاصی رکنا را اینجا بخوانید:

آزادی مرزبانان ایرانی بزودی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات